fbpx

Partner Nazeleno.cz: Dennert Massivhaus GmbH – rodinné domy na klíč0

Zrealizovat dům v co nejlepší kvalitě, rychle a výhodně – to je heslem společnosti DENNERT Massivhaus, jež na českém trhu nabízí rodinné nízkoenergetické domy na klíč. Kromě unikátní technologie betonu lehčeného keramzitem je specifikem rodinných domů ICON a ALFA také rychlost stavby v řádu pouhých dnů!

Dennert Massivhaus - nízkoenergetické rodinné domyFirma Dennert Massivhaus GmbH působí na českém trhu již několik let a je dceřinou společností německé firmy Veit Dennert KG, sídlící v bavorském Schlüsselfeldu. Mateřská společnost byla založena již roku 1933 a ve svých počátcích se zabývala obchodem se stavebním materiálem. V roce 1947 se z obchodní firmy stala společnost, která stavební materiál nejen prodávala, ale začala ho i vyvíjet a produkovat. Bohatost nabídky stavebnin a vedoucí pozice firmy v Německu pomohla firmě expandovat nejen na evropský, ale i na americký trh.

„Stavba rodinného domu ICON trvá pouhý jeden den.“

Ruku v ruce s vývojem, produkcí a zdokonalováním stavebních materiálů šel také vývoj a výstavba rodinných domů. Firemní vize „Zrealizovat dům v co nejlepší kvalitě, rychle a výhodně“, která firmu provází již od jejích počátků, se odrazila v  nejznámějších produktech společnosti – masivních rodinných domech Dennert značky ICON a ALFA. Velkou výhodou těchto nízkoenergetických montovaných domů je fakt, že hlavní stavební práce na domě je provedena už v továrních halách společnosti. Proto je firma Dennert schopna nabízet rodinné domy v té nejvyšší kvalitě, při nízkých nákladech a minimální časové délce vlastní stavby.

Hotový dům za 24 hodin!

Montované nízkoenergetické domy na klíč ICON a ALFA jsou vyráběny z betonu, který je lehčený keramzitem. Tímto materiálem je vystavěn kompletní bytový prostor. Výhodou tohoto materiálu jsou vynikající akumulační vlastnosti, tepelná a hluková izolace a v neposlední řadě i příjemné klima po celý rok.

 V nabídce je mnoho nízkoenergetických rodinných domků různých tvarů i velikostí
V nabídce je mnoho nízkoenergetických rodinných domků různých tvarů i velikostí

Výroba montovaných domů v továrních provozech firmy se kromě kvality zpracování a nižší ceny odráží také v krátké době vlastní stavby rodinného domu. Ta činí při standardních podmínkách u domu na klíč ICON pouhý jeden den. U domu ALFA, který je určen pro vlastní dokončení, pak celková doba montáže činí 2 až 5 dní.

Výroba pod dozorem nezávislých znalců

Rodinný dům ICON je prvním rodinným domem v Německu, jehož výroba je permanentně pod dozorem nezávislých stavebních znalců firmy DEKRA. Domy na klíč ICON nabízí firma Massivhaus ve čtyřech základních velikostech, které mají stovky variant, ze kterých si zákazník může vybírat. Samozřejmostí je možnost individuálního vybavení jak zařizovacími předměty, tak i různými vytápěcími systémy. Přestože se jedná o montované domy na klíč, je zde zákazník tím, kdo určuje, jak bude jeho dům vypadat a jak bude vybaven.

Montované nízkoenergetické domy se staví rychle - za pár dnů
Montované nízkoenergetické domy se staví rychle – za pár dnů

Technické balíčky ICON, které jsou připraveny pro zájemce, obsahují nejmodernější řešení v oblasti energií. Jejich součástí jsou solární kolektory na ohřev užitkové vody a podporu vytápění, tepelné čerpadlo, komínový systém pro případný krb, topení v podlaze… Firma ale umožňuje každému zájemci sestavit si svůj vlastní balíček, podle jeho potřeb a požadavků.

Vyhoví individuálním požadavkům

Rodinné domy ALFA nabízí zájemcům velké možnosti individuálního vybavení a tisíce nejrůznějších variant vlastního domu. Dům ALFA firmy Dennert Massivhaus je vyráběn přesně podle individuálních požadavků zákazníka, pro které nabízí:

  • Naprostou volnost v plánování
  • Nejvyšší možnou individualitu
  • Nabídku vzorových plánů
  • Garanci pevné ceny

Zákazníci si vzhledem k naprosté volnosti plánování a přihlédnutí ke svým individuálním požadavkům mohou sestavit prakticky jakoukoliv stavbu – volně stojící rodinný dům, bungalov, dvojdomek, řadový dům, vícegenerační dům, garáž.

Zákazník si může vybrat řadový i samostatný rodinný dům
Zákazník si může vybrat řadový i samostatný rodinný dům

Údaje o společnosti:

Centrální kancelář CZ / SK
DENNERT Massivhaus
Valchařská 36
CZ 614 00, Brno

Kancelář (po – pá 8:30 – 17:00 hod)
(popřípadě dle telefonické dohody)
Tel: (+420) 530 501 999
GSM: (+420) 739 610 767
E-Mail: sekretariat@domy-dennert.cz
Web: www.domy-dennert.cz

Autor: Komerční sdělení