Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekce

První pomoc v zateplování

Program dotací na zateplování se spustí během následujících dní a jistě vyvolá spoustu otázek a poptávku po odborné pomoci. Společnost Knauf Insulation proto připravila kampaň První pomoc pro zateplování, která bude všem zájemcům přinášet potřebné informace a umožní jim snadnou orientaci v možnosti čerpání prostředků z programu Zelená úsporám.

01. 04. 2009 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

Program dotací na zateplování se spustí během následujících dní a jistě vyvolá spoustu otázek a poptávku po odborné pomoci. Společnost Knauf Insulation proto připravila kampaň První pomoc pro zateplování, která bude všem zájemcům přinášet potřebné informace a umožní jim snadnou orientaci v možnosti čerpání prostředků z programu Zelená úsporám.

Ministerstvo životního prostředí České republiky chce podpořit výstavbu nízkoenergetického bydlení v ČR, a proto se v dubnu tohoto roku chystá vyhlásit dlouho připravovaný Program podpory obnovitelných zdrojů a úspor energie pro rodinné a bytové domy. Knauf Insulation si uvědomuje rozsah a možnosti tohoto programu, a rozhodl se do něj aktivně vstoupit a být jeho součástí. Úspory energií byly a jsou naším cílem a prioritou a chceme být v rámci našeho poradenského a informačního servisu, který bude s programem spojen, vždy o krok napřed.

„Zájemci mohou využít speciální infolinky (810 700 800) a získat informace o možnostech dotací.“

Stagnace ve stavebnictví a současná hospodářská krize nás ženou neustále vpřed. Je zastavena výstavba mnoha velkých projektů, je problém získat půjčky na výstavbu. Stále více se zpřísňují podmínky na získání hypotéky, developeři prodávají pozemky, počet stavebních povolení na rezidenční bydlení je za minulý rok asi o 30% nižší oproti situaci v roce 2007. Jak můžeme jako výrobce izolací pomoci?

Dotace na zateplování - infolinka

První pomoc v zateplování

Naší prioritou je v rámci našich projektů se podílíme na informovanosti o úsporách energie. Vláda v nejbližším období tohoto roku spustí unikátní dotační program pro domácnosti Zelená úsporám - "Green Investment Scheme" (GIS). Peníze získá z prodeje emisních povolenek a podpora je namířena jako pomoc vlastníků rodinných a bytových domů, kteří budou moci čerpat dotační podporu na podporu snížení energické náročnosti domu. Bude stanovena maximální výše dotace z tohoto programu pro subjekt za celé programové období, tedy až do roku 2012. Je předpoklad, že jejím využitím lze ušetřit až 35% nákladů na pořízení kvalitního zateplení domu.

Dotace

Uvědomujeme si nutnost šetřit životní prostředí a šetřit energií, a protože tento program chce napomoci úsporám a zvýšit podíl nízkoenergetického bydlení v ČR, musíme být u toho. Proto jsme připravili kampaň s názvem PRVNÍ POMOC V ZATEPLOVÁNÍ. Jejím cílem je zprostředkovat zájemcům o dotace, zejména majitelům rodinných domů, informace o možnosti úspory energie a financí zateplením budovy a umožnit jim snadnou orientaci v možnosti čerpání prostředků z programu Zelená úsporám. Zároveň jsme uvedli do provozu infolinku, kam mohou tazatelé o informace zavolat a kde jim jejich dotazy zodpovíme. Číslo infolinky je 810 700 800.  
 
 


 

Související články

Tagy: Energie, Dům a zahrada, Izolace, Dotace, Dotace a úspory, Dotace, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Izolace

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

KOREK spol. s r.o., org. sl.

Jsme specialisté na dodatečné zateplení budov kontaktním tepelně izolačním systémem a v rámci revitalizace…

<!-- -->
A-GLASS pěnové sklo

Společnost REC Group s. r. o., je českým výrobcem tepelné izolace - pěnového skla A-GLASS

<!-- -->
Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.

Společnost Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. na českém trhu vyrábí a prodává izolační materiály…

<!-- -->
CONDA s. r. o.

Společnost CONDA s. r. o., je výhradním dodavatelem pěnového skla GEOCELL pro Českou a Slovenskou republiku.…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!