Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekce

Nové výrobky od společnosti Isover pro zateplení střechy

Trh s izolačními materiály pro zateplení šikmých střech se opět rozrostl. Společnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. představila na jaře 2010 nové materiály pro zateplení střech Isover Unirol Plus a Isover MK-KF. Čím se tyto izolační materiály vyznačují? Jaké jsou jejich výhody?

21. 06. 2010 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

Na jaře roku 2010 opět uvedlaspolečnost Isover na trh dva nové výrobky pro aplikace zateplení šikmých střech. Jsou jimi výrobky Isover Unirol Plus a Isover Multi-Komfort Passivhaus Klemmfilz, zkráceně Isover MK-KF. Oba výrobky se vyznačují skvělými izolačními vlastnostmi.

Společnost Saint-Gobain Isover CZ s.r.o. již mnoho let zaujímá na českém trhu přední místo v nabídce izolačních hmot. Začátkem ledna se nabídka rozšířila i o výrobky z expandovaného polystyrenu EPS, včetně jeho kvalitnější šedé podoby.

Společnost Isover nenabízí jen výrobky zlepšující tepelnou pohodu, ale i výrobky zlepšující akustiku a protipožární odolnost konstrukcí. Udržet si výsostní postavení nejen na českém, ale i na světovém trhu vyžaduje trvalou aktivitu směrem k neustálému zlepšování sortimentu nabízených výrobků. Jedním z hlavních ukazatelů u tepelných izolací je i součinitel tepelné vodivosti lambda λ [Wm-1K-1]. Právě hodnota této veličiny je mezi odborníky i laiky nejčastěji porovnávána. V kombinaci s tloušťkou izolačního materiálu pak určuje výsledný tepelný odpor R [m2KW-1] materiálu i celé konstrukce.

Společnost Isover uvedla na trh novinky pro zateplení šikmých stř
Společnost Isover uvedla na trh novinky pro zateplení šikmých střech

Novinky pro zateplení střechy

Na jaře roku 2010 opět přišla společnost Isover s něčím novým a tím je uvedení na trh dvou výrobků pro aplikace zateplení šikmých střech. Jsou jimi výrobky Isover Unirol Plus (λD=0,034 Wm-1K-1) a Isover Multi-Komfort Passivhaus Klemmfilz, zkráceně Isover MK-KF (λD=0,034 Wm-1K-1). Oba výrobky se vyznačují skvělými izolačními vlastnostmi.

Tepelná izolace Isover UNIROL-PLUS

Role skelné izolace Isover UNIROL-PLUS jsou vhodné jako teplená a zvuková izolace se zaměřením na izolování šikmých střech (především mezi krokve), ale i k izolaci dutin (zvýšení protihlukové izolace) a na nepochozí stropní konstrukce. Tento výrobek je zaměřen především na širokou veřejnost která žádá skvělou kvalitu za rozumnou cenu.

Role skelné <strong>izolace Isover UNIROL-PLUS
Role skelné izolace Isover UNIROL-PLUS

Tepelná izolace Isover MK-KF

Role skelné izolace Isover MK-KF jsou vhodné především jako tepelná a akustická izolace určená pro aplikování mezi spodní pásy dřevěných příhradových vazníků u vícepodlažních i jednopodlažních staveb (bungalovů) či jejich zavěšených pohledů, a všude tam, kde je požadovaná vysoká tloušťka tepelné izolace až na úroveň pasivního (ideálně pak Multi-Komfortního) domu. Tento výrobek je určen především pro zájemce o nízkoenergetické a pasivní stavění a nabízí ten nejvyšší komfort. Maximální tl. tohoto výrobku je až 280 mm a tím je tato minerální izolace na českém trhu jedinečná.

Role skelné <strong>izolace Isover MK-KF
Role skelné izolace Isover MK-KF

Související články

Tagy: Stavba a rekonstrukce, Střecha, Izolace, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Stavební materiál, Dřevostavby

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.

Společnost Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. na českém trhu vyrábí a prodává izolační materiály…

<!-- -->
A-GLASS pěnové sklo

Společnost REC Group s. r. o., je českým výrobcem tepelné izolace - pěnového skla A-GLASS

<!-- -->
CONDA s. r. o.

Společnost CONDA s. r. o., je výhradním dodavatelem pěnového skla GEOCELL pro Českou a Slovenskou republiku.…

<!-- -->
KOREK spol. s r.o., org. sl.

Jsme specialisté na dodatečné zateplení budov kontaktním tepelně izolačním systémem a v rámci revitalizace…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!