Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekce

Nedosáhnete na státní dotaci? Přijďte si pro 30 procent do Stomixu

Jak za výhodných podmínek snížit výdaje za energie? Společnost Stomix se rozhodla nabídnout svým zákazníkům jedinečnou šanci v podobě vlastního – a jednoduchého – dotačního programu.

01. 07. 2009 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

Společnost Stomix se rozhodla nabídnout svým zákazníkům vlastní dotační program. Každý majitel rodinného domu, který se rozhodne pořídit si ucelený zateplovací systém z nabídky společnosti Stomix, tak může získat 30% dotaci.

Kombinace opatření definovaná programem Zelená úsporám, který sliboval řešení problémů s nedostatečným zateplením domu, jsou pro nejednoho vážného zájemce nedosažitelné.  Jak tedy za výhodných podmínek snížit výdaje za energie? Společnost Stomix se rozhodla nabídnout svým zákazníkům jedinečnou šanci v podobě vlastního – a jednoduchého – dotačního programu.

Třicetiprocentní dotace od Stomixu se týká každého majitele rodinného domu, který se rozhodne pořídit si ucelený zateplovací systém z nabídky společnosti Stomix. K jejímu získání není potřeba vypracovávat žádný projekt, stačí se zaregistrovat na www.dotace.stomix.cz. Akce potrvá od 1. července do 31. srpna 2009, tedy plné dva měsíce.

Rádi byste zvládli zateplovací práce sami? Dotace od Stomixu se vztahuje i na zateplení svépomocí, ke kterému si můžete vyžádat i odbornou radu. Kvalitně provedená realizace zabezpečí návratnost vaší investice. Pokud nemáte jak odvézt materiál na stavbu, Stomix za vás vyřeší i dopravu, a to bezplatně. Jednou z velkých výhod programu je také fakt, že je kombinovatelný s programem Zelená úsporám, čili celková částka, kterou takto uspoříte, může pokrýt významnou část celkových nákladů.

Pro jedinečnost dotačního programu společnosti Stomix hovoří také její dlouhodobá orientace na maximální kvalitu dodávaných systémů a materiálů, které dokladuje i jejich certifikace. Pokud je u vás tedy zateplení takřka „na spadnutí“, čekáte na vhodný moment a trváte na komplexním servisu, je dotační program společnosti Stomix určený právě vám.

Více informací na www.dotace.stomix.cz.

Tagy: Dům a zahrada, Newton, Izolace, Dotace, Dotace a úspory, Dotace, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Izolace

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

Divize Isover, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s.

Společnost Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. na českém trhu vyrábí a prodává izolační materiály…

<!-- -->
KOREK spol. s r.o., org. sl.

Jsme specialisté na dodatečné zateplení budov kontaktním tepelně izolačním systémem a v rámci revitalizace…

<!-- -->
CONDA s. r. o.

Společnost CONDA s. r. o., je výhradním dodavatelem pěnového skla GEOCELL pro Českou a Slovenskou republiku.…

<!-- -->
A-GLASS pěnové sklo

Společnost REC Group s. r. o., je českým výrobcem tepelné izolace - pěnového skla A-GLASS

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!