Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekce

Stavba dřevostavbyPartnerem pro stavbu a rekonstrukci je Poptávej.cz.

Individuální montované rodinné domy již nejsou utopií

Společnost Haas Fertigbau Chanovice při realizaci rodinných domů klade důraz na kvalitu a  rychlost výstavby certifikovaným systémem, nízkou energetickou náročnost stavěných domů, zdravotní nezávadnost používaných materiálů, využívání novodobých technologických zařízení a šetrnost k životnímu prostředí.

26. 07. 2013 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

Nechte se okouzlit jedinečným designem, trendy architekturou, ale také špičkovými technologiemi v rodinných domech PREMIUM LINE. V domech PREMIUM LINE nebudete „jen“ bydlet.

Haas Fetigbau však nezapomíná ani na další velmi důležité parametry každého rodinného domu, a to na celkovou promyšlenost jeho řešení a design. Neustále se měnící trendy a požadavky klientů průběžně monitoruje a  zdokonaluje tak svoji nabídku rodinných domů.

Tento renomovaný dodavatel vysoce kvalitních a energeticky úsporných dřevostaveb nyní přichází na trh s novinkou, s novým architektonickým směrem rodinných domů PREMIUM LINE. Nechte se okouzlit jedinečným designem, trendy architekturou, ale také špičkovými technologiemi v rodinných domech PREMIUM LINE. V domech PREMIUM LINE nebudete „jen“ bydlet.

Jeden z reprezentantů individuálních rodinných domů PREMIUM LINE

Dům je koncepčně založen na vzájemném průniku dvojpodlažního kubického objemu, který křížově protíná liniovou jednopodlažní hmotu tvořící základnu domu. Hmotová koncepce je promyšleně promítnuta jak do uspořádání vnitřních prostorů tak i do materiálového řešení exteriéru domu. Vnitřnímu prostoru dominuje prostorná vstupní hala vertikálně prosvětlena střešním světlíkem. Sluneční paprsky vás provázejí i těmi nejtajnějšími kouty tohoto vilového domu!

Liniové uspořádání obývacího pokoje, jídelny a kuchyně poskytuje tolik žádanou přímou vazbu na exteriér. Ložnice v přízemí se samostatným hygienickým zázemím umožňuje potenciální využití domu jako vícegeneračního. Ložnice ve druhém nadzemním podlaží jsou přístupné z přirozeně prosvětlené galerie a jejich komfort je umocněn prostornou terasou nacházející se nad garáží rodinného domu. Exkluzivita se stane vašim denním prožitkem…

Exkluzivita rovná se individualita – a takový je i přístup společnosti HAAS FERTIGBAU CHANOVICE k řešení vašeho nového bydlení.

Více na www.hass-fertigbau.cz.

 

Tagy: Dům a zahrada, Technologie, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Izolace, Pasivní domy, Nízkoenergetické domy, Stavební materiál, Dřevostavby

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

NOSRETI velkoobchod s.r.o.

Jsme dodavatelé a v Ostravě také prodejci tepelných čerpadel, solárních kolektorů a klimatizací vlastní…

<!-- -->
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Prodej a technický servis hliníkových střešních, okapových a fasádních systémů Prefa. Solární systém Prefa…

<!-- -->
ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.

Výrobce a dodavatel profesionální vzduchotechniky, ventilátorů a příslušenství, rekuperačních jednotek,…

<!-- -->
CONDA s. r. o.

Společnost CONDA s. r. o., je výhradním dodavatelem pěnového skla GEOCELL pro Českou a Slovenskou republiku.…

<!-- -->
FAKRO CZECH s.r.o.

Jsme pobočka nadnárodní dynamicky se rozvíjející společnosti, která se zabývá výrobou a prodejem střešních…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!