fbpx

Jaké jsou výhody dřevostaveb na míru?0

Běžné katalogové domy, v nichž se nakonec majitel necítí moc dobře, ponechte méně důvtipným stavebníkům. Moderní technologie dřevostaveb Vesper Homes umožňuje postavit dům nejen rychle, ale také přesně na míru individuálním potřebám každého, kdo bude v domě bydlet. Jaké jsou výhody dřevostaveb na míru?

Rychlost výstavby

Základní výhodou dřevostaveb je velká rychlost výstavby a domy Vesper Homes nejsou výjimkou. I když jde o dům vyrobený na základě individuálního návrhu, vlastní montáž na staveništi trvá jen několik dnů. Jednotlivé komponenty domu jsou totiž předem vyrobeny ve výrobní hale a poté dopraveny na místo realizace. Díky tomu je možné stavět nejen rychle, ale i velmi precizně a během celého roku, tedy i na podzim či v zimě.

Dům se pak na staveništi pouze zkompletuje z již vyrobených stěnových a stropních elementů. Hrubá stavba dřevostavby je na vašem pozemku postavena do 4 dnů, a to i v zimě. Další trvání stavby je pak závislé na náročnosti vnitřního vybavení. Průměrná doba stavby dřevostavby na klíč je 4 týdny.

Dům navržený přesně podle vašich potřeb

Individuální dřevostavby Vesper Homes jsou ideální cestou k rodinnému domu pro každého, kdo se nespokojí s typovým projektem. Realizace domu začíná osobní konzultací, v níž jsou s klientem rozebrány a specifikovány požadavky na budoucí bydlení. Poté následuje architektonický návrh, vytvoření projektu a začne se s výrobou jednotlivých částí domu (stěny, stropy, střešní panely).

Typový a individuální projekt domu

Typový projekt rodinného domu je vždy kompromisním řešením. Obvykle je totiž navržen tak, aby byl co nejlevnější a pro stavební firmu co nejjednodušší. A nejde ani tak o použité materiály, problémem katalogových domů jsou většinou vnitřní dispozice, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly imaginárnímu většinovému zákazníkovi. Naopak individuální projekt domu je navržen přesně na míru budoucími majiteli a jeho potřebám. Asi není nutné příliš zdůrazňovat, že v takovém domě se bydlí mnohem lépe.

Součástí projektu je také 3D model budoucí stavby – svůj dům si tak budete moci prohlédnout na vizualizaci v jeho reální podobě. Systém výstavby domů Vesper homes je otevřený také architektům. Je totiž možné nechat si vypracovat návrh domu od svého architekta, na jehož základě pak odborníci společnosti Vesper Frames připraví jeho realizaci.

Dřevo je přírodní stavební materiál

Velkou výhodou dřeva jako stavebního materiálu je vysoká estetická kvalita dobře provedené dřevostavby. Na rozdíl od umělých materiálů kvalitní dřevo při správné údržbě stárne do krásy. Vzhledem k tomu, že jde o přírodní stavební materiál, nabízí dobře provedené dřevostavby také vysokou kvalitu vnitřního prostředí. Díky individuálnímu projektu navíc získáte dům s malými nároky na údržbu a promyšlenou vnitřní dispozicí. Dřevostavby Vesper Homes ctí pravidlo: Kvalita bydlení roste s jeho jednoduchostí.

Nízké energetické nároky

Technologií individuální přípravy komponentů domu ve výrobní hale a následné montáže na staveništi je možné bez problémů realizovat nejen nízkoenergetické, ale také pasivní domy. Dokonce je možné takto postavit i plusový dům, který díky použitým technologiím (solární ohřev vody, domácí fotovoltaická elektrárna) vyrobí víc energie, než sám spotřebuje.

Výhody dřevostaveb Vesper Homes:

  • Individuální řešení podle požadavků zákazníka
  • Precizní výroba částí domu ve výrobní hale
  • Velmi široké množství variant vnitřních řešení a dispozic
  • Vysoká rychlost výstavby (hrubá stavba může být postavena již za 4 dny, kompletní dřevostavba pak za 4 týdny)
  • Přírodní stavební materiál s vysokou estetickou kvalitou

Kontakt:

VESPER FRAMES s.r.o.
Julia Fučíka 97/101
795 01 Rýmařov
Web: www.vesperhomes.cz
E-mail: info@vesperhomes.cz
Telefon: +420 595 172 552

Autor: Komerční sdělení