fbpx

ELK-Bungalow 135: Jednoduchý design a vysoký komfort0

Nechce se vám nebo nemůžete stále chodit do schodů? Při bydlení v bungalovu 135 od ELK tento problém řešit nemusíte, navíc bydlíte komfortně a energeticky úsporně. Když se vám chce na zahradu, stačí prostě jen vyjít z místnosti. Díky velkým proskleným plochám máte také krásný výhled.

S bungalovem ELK se rozhodnete pro nejkomfortnější formu bydlení, protože v bungalovu ELK nejsou žádné schody a všechny prostory jsou v jedné úrovni. To je ideální pro mladé rodiny, starší lidi i pro všechny, kteří chtějí nebo musí bydlet bezbariérově. S cílem naplnit individuální požadavky na bydlení jsou bungalovy ELK navrženy v různých velikostech a architektonických stylech, od 73 do 135 m2. Přitom ceny domů na klíč začínají na 2 233 800 Kč (Bungalow 73).

„Bungalovy od ELK respektují individuální požadavky na bydlení, jsou navrženy v různých velikostech od 73 do 135 m2.“

Bungalow 135 od ELK nadchne jednoduchým a čistým designem. Promyšlená dispozice domu je umocněna velkými prosklenými plochami a pultovou střechou. Na straně do zahrady nabízí Bungalow 135 krásný výhled, díky vysokým oknům a prosklenému pruhu má obytný prostor zvláštní atmosféru, od rána do večera nadchne měnící se harmonie světel a stínů.

Bungalow 135 od ELK: Komfortní a bezbariérové bydlení

Také ložnice jsou plné světla, oba dětské pokoje mají dokonce přímý vstup do zahrady. I pro rodiče je k dispozici něco zvláštního – mají ložnici, šatnu a koupelnu v jednom prostoru. Děti se dělí o druhou koupelnu, hosté mohou kromě toho využít samostatné WC.

Bungalow 135 od ELK má promyšlenou dispozici zajišťující komfortní bydlení
Bungalow 135 od ELK má promyšlenou dispozici zajišťující komfortní bydlení

Velký obytný prostor je navržen promyšleně a nabízí velkorysý prostor pro sedací soupravu, jídelnu a obytnou kuchyni, přímo u kuchyně je přitom situována úklidová komora. Chodba a další odkládací prostor dotvářejí vysoký komfort tohoto domu.

Bungalow od ELK nabízí bezbariérové bydlení na nejvyšší úrovni. Nejmodernější technické vybavení a vynikající tepelná izolace umožňují energeticky úsporné a komfortní bydlení.

Více informací obdržíte u všech obchodních zástupců ELK a na www.elk.cz

Autor: Komerční sdělení