fbpx

Dřevostavby ukončují éru nudných a nefunkčních typových domů0

Zapomeňte na nudný, nefunkční a přezdobený katalogový dům. Dřevostavby Versper Homes jsou domy, které slouží vám, a proto jsou stavěny podle individuálního návrhu architekta. Získáte tedy dům na míru přesně podle vašich potřeb. Hrubá stavba přitom bude na vašem pozemku stát už za 4 dny.

Jednou z hlavních výhod dřevostaveb je uváděna jejich rychlost výstavby, kdy lze hrubou stavbu domu realizovat během několika dnů. Jako dřevostavba je také realizována většina pasivních domů, protože tato technologie umožňuje relativně snadno postavit dům s vynikajícími tepelně-fyzikálními vlastnostmi a neprůvzdušnými stěnami. U dřevostaveb nejde však jen o rychlost a izolační vlastnosti. Jde zejména o to, aby dům sloužil vám a ne vy jemu. Důležitá je proto promyšlená dispozice s malými nároky na údržbu domu. Dřevostavby Vesper Homes ctí pravidlo: kvalita bydlení roste s jeho jednoduchostí.

Rodinný dům je na celý život, proto si návrh zaslouží pozornost

Typový projekt rodinného domu je vždy kompromisním řešením. Obvykle je totiž navržen tak, aby byl co nejlevnější a pro stavební firmu co nejjednodušší. A nejde ani tak o použité materiály, problémem katalogových domů jsou většinou vnitřní dispozice, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly imaginárnímu většinovému zákazníkovi.

Není proto divu, že zájemci o dům raději investují do architektonického návrhu a projektu vytvořeného přesně na míru. Rodinný dům se totiž často staví na celý život a ten by byla škoda prožít v domě, který tak úplně nevyhovuje našim potřebám…

Od návrhu ke stavbě

Individuální dřevostavby Vesper Homes jsou ideální cestou k rodinnému domu pro ty, kdo se nespokojí s typovým projektem a chtějí mít dům navržený přímo na míru svým potřebám. Jeho realizace začíná osobní konzultací, v níž jsou s klientem rozebrány a specifikovány požadavky na budoucí dům. Poté následuje architektonický návrh, vytvoření projektu a začne se s výrobou jednotlivých částí domu (stěny, stropy, střešní panely).

Součástí projektu je také 3D model budoucí stavby – svůj dům si tak budete moci prohlédnout na vizualizaci v jeho reální podobě. Je samozřejmě možné nechat si vypracovat návrh domu od svého architekta, na jehož základě pak odborníci společnosti Vesper Frames připraví jeho realizaci.

Rychlá výstavba – dům stojí za čtyři dny

Moderní dřevostavby Vesper Homes jsou prefabrikované. Jednotlivé díly se podle projektu připraví ve výrobní hale a na místě stavby jsou pak vyrobené díly smontovány. Tento postup umožňuje domy realizovat nejen rychle, ale i velmi precizně a během celého roku. Výstavba tak není omezena jen na teplejší dny v roce, protože dělníkům venku nemrznou ruce a neprší jim za kabát.

Dům se pak na staveništi pouze zkompletuje z již vyrobených stěnových a stropních elementů. Hrubá stavba dřevostavby je na vašem pozemku postavena do 4 dnů, a to i v zimě. Další trvání stavby je pak závislé na náročnosti vnitřního vybavení. Průměrná doba stavby dřevostavby na klíč je 4 týdny.

Nízkoenergetické a pasivní domy

Domy Vesper Homes lze samozřejmě realizovat v nízkoenergetickém nebo pasivním standardu. Je možné takto postavit i plusový dům, který díky použitým technologiím (solární ohřev vody, fotovoltaika) vyrobí víc energie, než spotřebuje.

Výhody dřevostaveb Vesper Homes:

  • Individuální řešení podle požadavků zákazníka
  • Precizní výroba částí domu ve výrobní hale
  • Velmi široké množství variant vnitřních řešení a dispozic
  • Vysoká rychlost výstavby (hrubá stavba může být potřena již za 4 dny, kompletní dřevostavba pak za 4 týdny)
  • Přírodní stavební materiál s vysokou estetickou kvalitou

Kontakt:

VESPER FRAMES s.r.o.
Julia Fučíka 97/101
795 01 Rýmařov
Web: www.vesperhomes.cz
E-mail: info@vesperhomes.cz
Telefon: +420 595 172 552

Autor: Komerční sdělení