fbpx

Šťastné a zelené aneb obdarujte své blízké vlastnoručně vyrobenými dárky0

Milujete tvoření, a zejména šití? Zapomeňte letos na přeplněná nákupní centra a prodírání se davy. Místo toho si objednejte zásobu látek a pusťte se do šití. Doma, v teple, klidu a pohodě. Textilními dárky můžete obdarovat celou rodinu, ale i kamarády. Jaké dárky jim ušít, abyste je opravdu potěšili? Máme pro vás pár nápadů.

Dekorace, polštáře, tašky a ložní povlečení

Jednou z nejoblíbenějších látek začátečníků i profesionálních švadlen, je bavlněné plátno. Je měkké, elastické a dostupné ve stovce barev a motivů. Z bavlněného plátna můžete ušít téměř cokoliv, od závěsů, přes potahy na polštáře, plátěné tašky až po dětské hračky a ložní povlečení.

Nápady na dárky pro sportovce i pecivály

Čím obdarovat vášnivé sportovce i milovníky gaučingu? Ušijte jim teplákovou soupravu. Ačkoliv může znít ušití teplákové soupravy náročně, jestliže si obstaráte správný střih a budete trpěliví a pečliví, tak to zvládnete. Vhodným materiálem k ušití tepláků a mikin je teplákovina. Je kvalitní, pružná a neprůsvitná. Pokud se nechcete pouštět do šití celé soupravy, dá se teplákovina využít také k ušití legín nebo čepice.

Proč dárky vlastnoručně vyrobit?

Zdá se vám vlastnoruční výroba vánočních dárků zbytečně pracná? Pokud jejich výrobě věnujete čas, uvidíte, že u vašich blízkých budou mít úspěch. Uvědomí si totiž, že jste si s jejich výrobou dali práci a chtěli jste je potěšit dárkem ušitým na míru.

Nezanevřete na vlastnoručně ušité dárky. Jste-li zruční, trpěliví, pečliví a rozumíte si se šicím strojem, zásobte se vhodnými látkami a střihy, a advent si zpestřete výrobou látkových dárků pro své milované. Vyrobit můžete úplně cokoliv – dekorace, bytové doplňky, tašky, hračky, ale také teplákové soupravy a další oděvy. Záleží na vaší odvaze, odhodlaní a schopnostech.

Zdroj obrázku: Shyntartanya / Shutterstock.com

Autor: Komerční sdělení