fbpx

Startuje Miss kompost 2017- soutěž o kompost roku0

Miss kompost je netradiční soutěž na podporu šíření myšlenky kompostování a sdílení dobré praxe. Třídění biomateriálu se stává samozřejmostí, stejně jako kompostování ve městě. Není tedy divu, že se do soutěže přihlašují i komposty z centra měst. Přihlásit se může každý, kdo kompostuje, zasláním fotografie soutěžního kompostu s krátkým popisem přes online přihlášku.

Přihlášky můžete zasílat do 10. 10. 2017

Letos se soutěží ve třech kategorií: Kompost roku (1. – 3. místo), kompost Facebooku (1. místo) a svojí samostatnou kategorii mají školy – Miss kompost škol (1. místo). O Miss kompost Facebooku rozhoduje počet lajků získaných na FB Miss kompost, kde najdete všechny přihlášené komposty. Dejte hlas kompostéru, který se Vám líbí! O dalších výhercích rozhoduje odborná porota.

Reklama

Letošními partnery soutěže jsou výrobce zahradní techniky VARI a zahradního nářadí Fiskars. Mezi hlavní ceny patří křovinořez, rotační kypřič nebo elektrická pila, získat můžete ale i menší zahradní nářadí – nůžky na silné větve, teleskopický rýč nebo kompostové vidle.

Autor: Redakce Nazeleno.cz