fbpx

Stáhněte si výkresy nízkoenergetického rodinného domu zdarma0

Výkresy rodinného domu s možností spotřeby zemního plynu na vytápění a ohřev teplé vody v průměru od 226 Kč měsíčně si můžete volně stáhnout na stavebním portále www.priprava-stavby.cz.

Společnost Príprava stavby s.r.o. ve spolupráci s poskytovateli financování bydlení a dotačním poradcem Zelená úsporám připravila společný projekt nízkoenergetického rodinného domu ENERGIA, který lze jednoduše upravit do pasivního standardu.

Reklama

Nízkoenergetický dům lze upravit do pasivního standardu

Rodinný dům ENERGIA je koncepčně připraven tak, aby jeho náklady na topení a ohřev teplé užitkové vody mohly dosáhnout až 226 Kč měsíčně (cca 2711 Kč ročně) – dle konkrétních klimatických podmínek, vybavení a orientace stavby.

ENERGIA je jednogenerační rodinný dům typu Bungalov pro 3–5 osob navržený jako nízkoenergetický s propojenou kuchyní a halou, která slouží zároveň jako obývací pokoj (otevřená dispozice). Z chodby lze vstoupit do tří samostatných ložnic, které představují klidovou zónu rodinného domu. Samozřejmostí je propojení obývacího pokoje s venkovní terasou či zahradou. K objektu lze jednoduše přistavět pergolu či altán.

Prioritou při vytváření tohoto domu bylo nejen zajištění optimálního poměru ceny domu k jeho užitné hodnotě, ale také k ceně jeho provozu. Dům je pojat jako nízkoenergetický (tedy s výraznou úsporou spotřeby energií k vytápění) a při malých úpravách domu ještě v projektové fázi realizace domu lze dosáhnout pasivního standardu.

Objekt neobsahuje garáž. Garážové stání musí být součástí pozemku.

O společnosti Príprava stavby s.r.o.

Cílem a vizí společnosti Príprava stavby s.r.o. a stejnojmenného stavebního portálu www.priprava-stavby.cz je aktivně se podílet na vývoji a rozvoji aktivit v oblasti stavebnictví, vyhledávat a přivádět investory do regionu a zajišťovat jim „bezstarostný průběh“ přípravy jejich akvizic – průmyslových a obchodních staveb.

Společnost Príprava stavby s.r.o. se také zabývá výstavbou rodinných domů a objektů pro bydlení s ohledem na nízkou energetickou náročnost těchto staveb a organizací vzdělávacích akcí.

Vydavatelství Prípravy stavby také vydává Magazín Přípravy stavby na vlastním internetovém portále www.priprava-stavby.cz.

Autor: Redakce Nazeleno.cz