fbpx

Společnost Regulus vás zve na SHK Brno0

Společnost Regulus je 100% česká firma působící na trhu již od roku 1992. Regulus se zabývá tepelnými čerpadly, solárními systémy a větráním s rekuperací tepla.

Naše tepelná čerpadla vynikají vysokou účinností a nízkou hlučností. Kvalitní technologie švédských tepelných čerpadel CTC garantuje dlouholetý a bezporuchový chod. Naše letité zkušenosti se solárními systémy a kombinacemi tepelných čerpadel se solárními kolektory navíc vedly až k tomu, že se Regulus stal dominantní firmou na trhu topenářské techniky s výrobky využívající obnovitelné zdroje energie.

Reklama

Expozice Regulus na veletrhu SHK Brno

Přijďte nás navštívit na veletrhu SHK Brno, který probíhá ve dnech 12. 4. – 16. 4. 2011. U našeho stánku v hale F si můžete zblízka prohlédnout solární systémy, moderní tepelná čerpadla, centrální rekuperační jednotky a akční sestavy + další výrobky.

Datum: 12. 4. – 16. 4. 2011
Místo: SHK Brno – Výstaviště
GPS: 49°11’18.08″N; 16°35’8.26″E
Otevírací doba veletrhu:
denně 9.00 – 18.00 hod
poslední den do 17.00 hod

Mezi exponáty Regulus budou vystaveny:

  • Sestavy se solárními systémy využívající moderní sluneční kolektory KPG 1, sloužící k přípravě teplé vody a přitápění pro domácnosti.
  • Solární sestavy s krbovými vložkami se zabudovanými teplovodními výměníky, umožňující připojení slunečních kolektorů pro ohřev teplé vody.
  • Systémy odkouření plynových kondenzačních kotlů a kotlů s nuceným odtahem spalin. Mezi novinkami se objeví i systémy pro odkouření kaskád plynových kondenzačních kotlů.
  • Čerpadlová termostatická skupina THERMOVAR LK 810 pro řízení minimální teploty zpátečky kotlů na tuhá paliva.
  • Nová řada expanzních nádob na pitnou vodu s výměnnou membránou.
  • Inteligentní regulátor IR12, který je schopen řídit až tři tepelná čerpadla CTC v kaskádě, ohřev teplé vody a solární systém. Součástí regulátoru je internetový webserver.
  • Termostatický ventil TSV3 na regulaci teploty zpátečky ke kotlům na tuhá paliva.
  • Zásobník na 120 l s integrovaným výměníkem 1,2 m2.

K dispozici budou i naši odborníci, se kterými budete moci konzultovat výhody a nevýhody využití alternativních způsobů vytápění a možnost získání státních dotací na výrobky značky Regulus.

Více informací získáte na stránkách www.regulus.cz

Autor: Redakce Nazeleno.cz