fbpx

Soutěžte o ekologického oskara a vyhrajte vůz ŠKODA Octavia G-Tec!0

Až do 30. dubna 2015 můžete zdarma přihlašovat své nápady do soutěže E.ON Energy Globe Award ČR, která odměňuje projekty zaměřené na ochranu životního prostředí a úspory energií. Na celkového vítěze letos čeká automobil ŠKODA Octavia G-Tec s pohonem na zemní plyn.

Svůj projekt můžete do letošního ročníku ekologických oskarů přihlásit v některé z 5 základních kategoriích Obec, Kutil, Firma, Mládež a Nápad. Zatímco první 4 zmíněné kategorie jsou určeny již dokončeným projektům, v kategorii Nápad můžete soutěžit se svými myšlenkami či nápady, které na realizaci teprve čekají.

Hlavní cena: ŠKODA Octavia G-Tec

Na vítěze jednotlivých kategorií soutěže E.ON Energy Globe Award ČR čeká odměna v podobě roční zápůjčky vozu ŠKODA Citigo na zemní plyn. Celkový vítěz, kterého zvolí prostřednictvím online a SMS hlasování veřejnost, bude představen na podzim. Ze slavnostního vyhlášení si pak odveze vůz ŠKODA Octavia G-Tec s pohonem na zemní plyn.

Přihlaste se, příliš času nezbývá!

Pokud jste autorem zajímavého projektu nebo realizace, zbystřete – přihlašování do letošního ročníku soutěže E.ON Energy Globe Award ČR končí 30. dubna. Přihlásit se můžete jednoduše vyplněním online přihlášky. Pro zájemce o účast v soutěži platí jako každý rok jediné pravidlo – jejich projekty by měly pomáhat snižovat spotřebu energií nebo přispívat k ochraně životního prostředí.

Více informací o soutěži najdete na www.ekologickyokar.cz.

Autor: Komerční sdělení