fbpx

Partneři sekce

Soutěž: Vyhrajte vstupenky na veletrh Moderní vytápění0

Zajímáte se o moderní trendy ve vytápění? Rádi byste se podívali na poslední novinky z oblasti solárních systémů, tepelných čerpadel nebo kotlů? Vyhrajte vstupenky na veletrh Moderní vytápění, Dřevostavby a další výstavy. Otázka je jednoduchá – co dáváme do kotle na biomasu? Soutěž trvá do 15.2.2010!

Zajímáte se o moderní trendy ve vytápění? Chcete se podívat na nejžhavější novinky z oblasti úspor energie, solárních systémů, tepelných čerpadel, kotlů, krbů nebo kamen? Přijďte se podívat na 5. ročník mezinárodního veletrhu Moderní vytápění 2010, který se uskuteční ve dnech 25. – 28. února v PVA Letňany v Praze.

Lístky nemusíte složitě shánět. Stačí, když se zúčastníte naší soutěže a správně odpovíte na otázku „Co dáváme do kotle na biomasu.“

Reklama

Soutěž o lístky na veletr Moderní vytápění

Soutěžte o lístky na Moderní vytápění 2010!

Soutěž trvá do 15. února. Hrajeme o 30 volných vstupenek na všechny veletrhy, které se konají v PVA Letňany ve dnech 25. – 28. února. Kromě Moderního vytápění můžete navštívit také veletrh Aquaset (bazény, sauny, koupelny…), Dřevostavby (dřevěné stavby, konstrukce, materiály), Dřevotechnika, Moderní nábytek, Nový byt a dům, Reality Expo nebo Zahradní nábytek. Pro první tři vylosované výherce je navíc připraveno předplatné časopisu Dřevo&stavby.

Autor: Redakce Nazeleno.cz