fbpx

Skladujte jednoduše a levně ve skladovacích kontejnerech0

Stěhujete se z většího bytu do menšího, chcete odlehčit přeplněnou garáž nebo zkrátka hledáte úschovu? Skladovací kontejnery Diskont Depot slouží právě k tomuto účelu. Úschova věcí, na které už doma nenajdete místo nebo jsou využívané jen sezónně. Kontejner je vám k dispozici každý den a hodinu v roce.

Snadné zřízení a levný pronájem

Nemusíte nikam chodit, stačí nám napsat na e-mail nebo odpovědět na kontaktní formulář a všechny informace vám přijdou. Pak už si jen rezervujete konkrétní datum, přijdete podepsat smlouvu, složit kauci a vybraný kontejner už je jen váš! Lehčí to být nemůže.

Dvě velikosti kontejnerů

V nabídce kontejnerů Diskont Depot naleznete malý o ploše 6,7 m², kam můžete bez obav uschovat cokoliv. Od pračky, menšího nábytku, až po kolo či motorku. V případě potřeby uložení větších věcí jako je auto, šatní skříně, zahradní nábytek nebo sportovní vybavení je možné pronajmutí většího kontejneru o velikosti 13,5 m². Přístup ke kontejneru získáte pouze vy a nikdo jiný.

Bezpečnost na prvním místě

O bezpečnost vašich věcí se obávat nemusíte, sklady jsou osvětleny a opatřeny kamerovým systémem celých 24 hodin denně. Skladovací kontejnery Diskont Depot jsou vyrobeny z masivního kovu, který je odolný vůči vloupání. Při uzavření smlouvy získáte unikátní kód pro nepřetržitý vstup do areálu. 

Nakládání a asistence

Až ke dveřím úložnému prostoru se bez obav dostanete přímým příjezdem uzpůsobeným pro osobní i nákladní vozidla. Při nutnosti vyložení či naložení těžkých předmětů jako jsou balíky nebo palety je vám za malý poplatek k dispozici vysokozdvižný vozík s profesionální vyškolenou obsluhou.

V případě potřeby odborné pomoci vám můžeme poskytnout kontakty na stěhovací firmy.

Jako v bavlnce

Pokud potřebujete své předměty bezpečně zabalit, nemusíte dlouze shánět obalové materiály po různých prodejnách. V areálu můžete zakoupit vše od lepící pásky, až po různé folie. 

A kde kontejnery najdete?

Aktuálně společnost Diskont Depot provozuje areál na ulici Vídeňská v Brně. Díky velkému zájmu připravuje pro své zákazníky nový areál v Brně v Králově poli.

Autor: Komerční sdělení