Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Rolety od společnosti VELUX – spolehlivé zastínění ve dne i v noci

Většina z nás má ráda slunečné počasí, nebo svit hvězd a měsíce. Někdy však chceme, aby se nám sluníčko či zář měsíce nebo pouličních lamp nedostávali do interiéru, proto je dobré opatřit okna žaluziemi či roletami.

25. 05. 2017 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

KOMERČNÍ SDĚLENÍ: Zvolíte-li rolety, můžete s jejich pomocí nejen efektivně bojovat proti nadměrnému světlu, ale zároveň velmi dotvořit celkový vzhled pokoje.

Zvolíte-li rolety, můžete s jejich pomocí nejen efektivně bojovat proti světlu, ale zároveň velmi dotvořit celkový vzhled pokoje. Velké množství jednobarevných i pestrých variant nabízí společnost VELUX. Interiér můžete buď zatemnit, nebo zastínit. Existují ale i modely, které vám pomohou šetřit za energii.

Udělejte radost svým dětem

Do dětského pokoje můžete volit rolety s postavičkami oblíbených hrdinů z pohádek od Walta Disneyho, ty vaše „drobečky“ zaručeně potěší. V nabídce je celkem 12 různých variant, jmenujme kupříkladu oblíbeného myšáka Mickeyho, myšku Minnie, medvídka Pú, holčičkami oblíbenou Popelku nebo Bambiho, kluky zase nadchnou letadýlka z pohádky Letadla.

Všechny rolety z kolekce Disney jsou zcela zatemňující, takže se vaše dítko výborně vyspí jak v noci, tak ve dne, aby mohlo zase vesele dovádět. Co se týče rozměrů, jsou upraveny a navrženy tak, aby odpovídali všem typům a velikostem střešních oken VELUX. Samozřejmostí je jejich snadná montáž a také to, že neobsahují nebezpečné škodlivé látky.

Určeno pro teenegery

Společnost VELUX myslela při návrhu rolet i na větší potomky. Určitě se jim budou líbit rolety z kolekce StarWars. Tento světový fenomén mají v oblibě především kluci. V nabídce jsou celkem čtyři různé motivy, barvy jsou výrazné, a tak se okno stane výrazným a zajímavým prvkem pokoje. I tady můžete počítat s tím, že neobsahují nebezpečné škodlivé látky, jsou zcela zatemňující a manipulace s nimi je naprosto snadná.

Rolety od společnosti VELUX vás potěší kvalitním zpracováním i použitou látkou, trvanlivostí a celkovým působením na vzhled místnosti. Ať už je instalujete na okno do pokoje dětí, do ložnice, kuchyně nebo třeba na chodbu, budete zaručeně spokojeni. Prohlédněte si kompletní nabídku a vyberte si ty, které budou odpovídat vašemu vkusu.

Související články

Tagy:

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

Citybikes s.r.o.

Firma Citybikes s.r.o. se zabývá prodejem a výrobou městských kol, elektrokol, a příslušenství pro městskou…

<!-- -->
NOSRETI velkoobchod s.r.o.

Jsme dodavatelé a v Ostravě také prodejci tepelných čerpadel, solárních kolektorů a klimatizací vlastní…

<!-- -->
Citybikes s.r.o.

Firma Citybikes s.r.o. se zabývá prodejem a výrobou městských kol, elektrokol, a příslušenství pro městskou…

<!-- -->
Regulus spol. s r.o. - Tepelná čerpadla

Firma Regulus s.r.o. slouží v oblasti teplo - voda - plyn již od roku 1992 a v současnosti se orientuje…

<!-- -->
KOREK spol. s r.o., org. sl.

Jsme specialisté na dodatečné zateplení budov kontaktním tepelně izolačním systémem a v rámci revitalizace…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!