fbpx

Rolety od společnosti VELUX – spolehlivé zastínění ve dne i v noci0

Většina z nás má ráda slunečné počasí, nebo svit hvězd a měsíce. Někdy však chceme, aby se nám sluníčko či zář měsíce nebo pouličních lamp nedostávali do interiéru, proto je dobré opatřit okna žaluziemi či roletami.

Zvolíte-li rolety, můžete s jejich pomocí nejen efektivně bojovat proti světlu, ale zároveň velmi dotvořit celkový vzhled pokoje. Velké množství jednobarevných i pestrých variant nabízí společnost VELUX. Interiér můžete buď zatemnit, nebo zastínit. Existují ale i modely, které vám pomohou šetřit za energii.

Udělejte radost svým dětem

Do dětského pokoje můžete volit rolety s postavičkami oblíbených hrdinů z pohádek od Walta Disneyho, ty vaše „drobečky“ zaručeně potěší. V nabídce je celkem 12 různých variant, jmenujme kupříkladu oblíbeného myšáka Mickeyho, myšku Minnie, medvídka Pú, holčičkami oblíbenou Popelku nebo Bambiho, kluky zase nadchnou letadýlka z pohádky Letadla.

Všechny rolety z kolekce Disney jsou zcela zatemňující, takže se vaše dítko výborně vyspí jak v noci, tak ve dne, aby mohlo zase vesele dovádět. Co se týče rozměrů, jsou upraveny a navrženy tak, aby odpovídali všem typům a velikostem střešních oken VELUX. Samozřejmostí je jejich snadná montáž a také to, že neobsahují nebezpečné škodlivé látky.

Určeno pro teenegery

Společnost VELUX myslela při návrhu rolet i na větší potomky. Určitě se jim budou líbit rolety z kolekce StarWars. Tento světový fenomén mají v oblibě především kluci. V nabídce jsou celkem čtyři různé motivy, barvy jsou výrazné, a tak se okno stane výrazným a zajímavým prvkem pokoje. I tady můžete počítat s tím, že neobsahují nebezpečné škodlivé látky, jsou zcela zatemňující a manipulace s nimi je naprosto snadná.

Rolety od společnosti VELUX vás potěší kvalitním zpracováním i použitou látkou, trvanlivostí a celkovým působením na vzhled místnosti. Ať už je instalujete na okno do pokoje dětí, do ložnice, kuchyně nebo třeba na chodbu, budete zaručeně spokojeni. Prohlédněte si kompletní nabídku a vyberte si ty, které budou odpovídat vašemu vkusu.

Autor: Komerční sdělení