fbpx

Revizní software INSPECTO zcela změnil práci revizních techniků0

INSPECTO, software pro revizní techniky, umožňuje provádět rychleji i efektivněji revize, a třeba přímo na místě vyhotovit hotovou revizní zprávu. Funguje bez omezení na běžných mobilních zařízeních s Androidem, ale taktéž standardně ve webovém rozhraní prohlížečů.

Práce revizních techniků může být nyní mnohem rychlejší

Zefektivnění práce ocení jak zákazníci, kteří potřebují revizní zprávu, tak samotní revizní technici. Ti nyní za stejný čas zvládnou uspokojit více klientů. Tvorba revizí se díky INSPECTO zrychlila. Revizní technik dokáže celou zprávu vyhotovit na místě revize, tu pak vytisknout, nebo odeslat ze zařízení opatřenou platným elektronickým podpisem. Ke zprávě se ale dá standardně vrátit třeba v kanceláři přes webový prohlížeč na počítači, a až zde ji finálně dopracovat. Veškerá data jsou ukládaná na cloudové úložiště, což snižuje nároky na prostor v mobilním zařízení, a současně zajišťuje bezpečné zálohování dat.

Online software INSPECTO obsahuje modul pro revizi vyhrazených elektrických technických zařízení

Jedná se konkrétně o oddíly Elektroinstalace, Elektrické spotřebiče, Elektrické stroje, Systém ochrany před bleskem a Zařízení pro obloukové svařování. Revizní zprávy v rámci jednotlivých oddílů se jednoduše zpracovávají díky hotovým šablonám, jež zohledňují stávající, ale i starší ČSN normy pro danou oblast. Ve zprávách je proto možné využít přímo citace z těchto norem. Jak revizní software INSPECTO pracuje, se lze podívat i na videu.

Rychlost i konkurenční výhoda

Od doby, kdy byl v říjnu 2018 oficiálně zahájen prodej tohoto užitečného softwarového nástroje pro revizní techniky, získal si již řadu příznivců z oboru. Ti potvrzují, že se díky implementovanému plánovači i přednastaveným postupům a šablonám zjednodušila a zrychlila jejich práce. 

INSPECTO pomáhá revizním technikům budovat si přehlednou evidenci klientů, provedených revizí i měřidel. Aplikace je přímo napojena na definici technických normativů a současně na neustále aktualizovanou databázi závad. Závadovník aktuálně obsahuje více než 20 000 položek.

Samotný revizní software je nenáročný, i pokud jde o technické vybavení na straně revizního technika. Nemusíte se tedy bát žádných vysokých investic v této oblasti.

Autor: Komerční sdělení