fbpx

Revizní dvířka, která ukryjí stoupačky i vodoměry a nenaruší styl koupelny0

Koupelna je místem, kde ráno svůj den začínáte a večer jej zde zakončujete. Trávíte zde dost času, a proto byste se zde měli cítit příjemně. Pokud jste se právě z tohoto důvodu rozhodli pro rekonstrukci vaší koupelny, je důležité neopomenout i prvek, který koupelnám často příliš nesluší, a to revizní dvířka.

Jak sladit revizní dvířka s vaší koupelnou?

Revizní dvířka slouží v koupelně nebo na toaletě jako přístup ke stupačkám a vodoměru, takže je nutné, je zachovat funkční. Bohužel však často narušují jinak dokonalý design vaší koupelny. Řešením, které hledáte mohou být neviditelná revizní dvířka, která je možné umístit do všech koupelen.

Co znamená, že jsou revizní dvířka neviditelná?

Neviditelná revizní dvířka jsou skvělou volbou, protože je můžete šikovně skrýt pod obklad a nikdo, kdo je nebude hledat, si jich vůbec nevšimne. A právě to dělá dvířka od firmy ZAVRZ mimořádnými. Neviditelná revizní dvířka ZAVRZ neupoutají pozornost, ani žádným viditelným otevíráním, protože se jednoduše otevírají po zmáčknutí. Specifický systém otevírání dvířek KLIK funguje tak, že při stisku se vysune dvojitý pant a následně se dvířka otevřou. Pouhým zatlačením pak dvířka zase zavřete.

Jak vybrat typ revizních dvířek?

Vedle neviditelných dvířek pod obklad existují i další nenápadné modely, které jsou vhodné pod omítku. Je tedy nutné se dopředu rozhodnout, jaký materiál bude na stěně, kde se revizní dvířka nacházejí, jestli bude zeď krytá obklady nebo omítkou.

Revizní dvířka ZAVRZ se vyrábějí v řadě formátů, ale lze je vyrobit i na míru přesně pro vaši koupelnu. Spáru mezi dvířky a stěnou pak můžete skrýt za pomoci plastové lišty, která se vyrábí v nejrůznějších barvách a dvířka skvěle splynou s vaší koupelnou.

Mají neviditelná revizní dvířka i jiné užitné vlastnosti?

Kromě toho, že mají současná revizní dvířka dokonale propracovaný design, nabízejí i další vymoženosti. Můžete si například zvolit dvířka, která jsou voděodolná nebo dvířka se zvýšenou protipožární odolností. Voděodolná revizní dvířka jsou skvělou volbou, pokud se vstup do revizní šachty nachází na ve sprchovém koutu nebo v prostoru nad vanou. Díky nim se pak nemusíte obávat poškození povrchu či funkčnosti, ani když je postříkáte vodou pod tlakem. Protipožární revizní dvířka se pak využívají zejména pro bytové domy a jiné objekty, kde je kladen zvýšený důraz na protipožární opatření.

Lidé, ale i výrobci sanitárního vybavení a koupelnová studia dnes věnují patřičnou pozornost každému detailu, díky tomu v našich koupelnách a na toaletách neustále ubývá různých rušivých elementů. Neviditelná revizní dvířka do tohoto trendu skvěle zapadají a jsou dokonalým doplňkem pro každou koupelnu.

Autor: Komerční sdělení