fbpx

Regulus zve na XVIII. ročník výstavy INFOTHERMA 20110

Výstava probíhá ve dnech od 17. až 20. ledna 2011 denně od 9.00 do 18.00 hod. na Výstavišti Černá louka Ostrava. Výstava INFOTHERMA je specializovaná výstava na vytápění a úspory energií a firma Regulus, jako přední výrobce a dodavatel komponent vytápění využívajících obnovitelných zdrojů energie a specialista na úspory energií, zde nemůže chybět.

Letos představíme řadu novinek z našeho sortimentu a navíc jsme garantem pondělního doprovodného programu. Naši specialisti z oblasti obnovitelných zdrojů se v celkem pěti přednáškách zaměří na nejdůležitější témata týkající se úspor energií a nenechají si ujít téma týkající se státního dotačního programu Zelená úsporám.

Reklama

Stručný harmonogram přednášek

17. ledna 2011 – Kongresové centrum Výstaviště Černá louka Ostrava

13:00 – 14:00  Akční sestavy Regulus – výhody kombinace obnovitelných zdrojů energie s podporou Zelená úsporám
14:00 – 14:30 Krbové vložky – způsoby zapojení, regulace a podpora Zelená úsporám
14:30 – 15:00 Solární systémy pro bytové domy – základy dimenzování a bilance úspor
15:00 – 15:30 Solární systémy pro bytové domy – možnosti financování a návratnost
15:30 – 16:00 Řešení dohřevu velkých solárních aplikací – kaskádové plynové kotelny – Thermona

V případě zájmu o návštěvu pondělního odborného semináře nás kontaktujte a obdržíte vstupenku zdarma. Pro návštěvníky výstavy je vstupné na seminář v ceně vstupenky na výstavu.

U našeho stánku ve druhém poschodí bude návštěvník mít možnost si zblízka prohlédnout solární systémy, moderní tepelná čerpadla vyráběná renomovanou švédskou firmou CTC, akční sestavy + další výrobky.

Představíme výrobky firmy Regulus a uvedeme na trh některé novinky z našeho sortimentu, jako jsou solární sestavy pro ohřev vody s kolektory KPG1, novou centrální rekuperační jednotku Sentinel Kinetic B a novou termostatickou čerpadlovou skupinu pro topné systémy Thermovar LK 810.

Novinky v našem sortimentu

Sluneční kolektor KPG1 – Kolektor KPG1 je nový moderní kolektor, který byl navržen s ohledem na co nejvyšší účinnost a výkon při zachování příznivé ceny. Je vyráběn na moderní robotizované lince s minimálním podílem lidské práce. Nová technologie lepení skla bez zasklívacích lišt přináší elegantní design, vysokou odolnost proti pronikání vody do kolektoru a snižuje výrobní náklady. Je součástí vybraných akčních sestav Regulus pro ohřev vody a přitápění.

Sentinel Kinetic B – Tato centrální rekuperační jednotka nahrazuje původní rekuperační jednotku Airminder. Vyniká především nízkou hlučností ventilátorů s 92% účinností a maximálním výkonem až 270 [m3/hod]. Je určená zejména pro větrání rodinných domů.

Čerpadlová skupina Thermovar LK 810 – Čerpadlová skupina je určena ke zvýšení teploty topné vody vracející se do kotle, tím zamezuje tvorbě agresivního kondenzátu vznikajícího při spalování tuhých paliv. Tím prodlužuje životnost kotle, a protože se nezanáší teplosměnné plochy, pracuje kotel s vyšší účinností.

Autor: Redakce Nazeleno.cz