fbpx

Regulus zve na výstavu Domov a teplo 20110

  • 08.09.2011 – 11.09.2011
  • Výstaviště Lysá nad Labem

Domov a teplo je výstava zaměřená na tepelnou techniku. Společnost Regulus, jako přední výrobce a dodavatel topných systémů využívajících obnovitelné zdroje energie, zde nebude chybět. Přijďte se podívat na náš stánek na nejmodernější švédská tepelná čerpadla CTC solární kolektory.

Reklama

Dále vás seznámíme se současnými trendy vytápění bytových a rodinných domů, ať už starších nebo stavěných v pasivním standardu. Stejně tak se dozvíte o možnostech získání dotací na solární kolektory, tepelná čerpadla a kombinace těchto systémů.

Regulus představí řešení pro úspory energií 

U našeho stánku si budete moci prohlédnout tepelná čerpadla typu vzduch-voda řady EcoAir, rekuperační jednotky řady Sentinel Kinetic, trubicové kolektory KTU, a samozřejmě nejmodernější ploché solární kolektory KPG, které díky svým vynikajícím parametrům představují špičku v solární technice.

Ohledně problematiky obnovitelných zdrojů vám budou k dispozici naši odborníci, se kterými můžete prodiskutovat širokou problematiku technických parametrů tepelných čerpadel, kolektorů a zapojení do otopných soustav.

Regulus – Úsporné řešení pro vaše topení

Autor: Redakce Nazeleno.cz