fbpx

Recenze na Protein&Co: Ecoblog testoval proteinovou výživu0

Potřebujete zvýšit ve své stravě příjem bílkovin, ale hledáte nějaké skutečně kvalitní? V Protein&Co. tvrdí, že právě ty jejich mohou být tím, co hledáte. Chcete nezávislý názor? Podívejte se na recenzi na Ecoblog.cz.

Proteiny čili bílkoviny jako nezbytná součást naší stravy

Bývají zdrojem energie, díky nim se tvoří i obnovují naše tkáně, taktéž se považují za transportní prostředek různých látek v našem organismu. Najdeme je i v lidských hormonech či enzymech. Jejich zdroj může být živočišní či rostlinný. Živočišné bílkoviny pochází z mléka, syrovátky, masa a vajec. Ty rostlinné pak najdeme především v luštěninách, sóji, obilovinách, v rýži a těstovinách. Bílkoviny jsou vystavěny z aminokyselin (esenciálních, semiesenciálních a neesenciálních) a právě jejich skladba určuje kvalitu té které bílkoviny.

Proč jíst více kvalitních bílkovin? Jsou důležité, abychom si udrželi tělo se svaly, ale současně nám pomáhají hubnout, a tak se staly složkou moderních diet. Jak jdou svaly, svalová hmota, a naopak hubnutí dohromady? Právě svaly se považují za největšího spalovače tuku.

Svaly a hubnutí v jednom

Kdo se rozhodne pracovat na svém bodybuidingu, a je jedno, jestli na pořádné muskulatuře, nebo na shazování kil, potřebuje do své stravy přidat kvalitní bílkoviny. Ty najdeme i jako součást hotových diet, ale na takovou ketonovou dietu lze jít i jinak než s do detailu připravenou krabičkou práškových jídel na měsíc. Firma Protein&Co., kterou Ecoblog.cz testoval, dodává právě proteiny v podobě doplňků výživy, které lze pít jako koktejly. Dodávají se v prášku a stačí si je v shakeru správně namixovat. Lze s nimi držet proteinovou dietu levněji, zdravěji i svobodněji.

Recenze Protein&Co. na Ecoblog.cz

Recenze na Protein&Co. je představením dalších produktů z oblasti zdravé výživy, na které se blog Ecoblog.cz zaměřuje. Stojí za ním bloger Radek, který na vlastní kůži testuje obvykle vše, co souvisí se zdravou výživou, s ekologií, se zero waste, ev. nese přívlastek bio. Na webu již najdete skutečně obrovské množství různých užitečných recenzí. Čtou je zejména ženy a bývají pomocníkem před nákupy, kdy se rozhodujeme, jestli do podobného produktu investovat. Nebývají levné, někdy nás též zajímá, jestli nám budou vůbec chutnat. To je i případ produktů Protein&Co.

Radek vždy testuje podrobně, takže nejen vybrané produkty z e-shopu, ale i obchod samotný. Tentokrát Radek otestoval jahodový milkshake, bananasplit, konopný protein a proteinovou kaši s chia semínky. Díky tomu z recenze získáte poměrně široký přehled o portfoliu produktů Protein&Co. Bloger Radek může dokonce srovnávat. Nejsou to totiž jediné proteiny, které již otestoval. Zajímavým benefitem je, že vás z recenze odkáže i na slevové kódy, díky kterým si produkty Protein&Co. koupíte výhodněji. Prozradím vám, že recenze dopadla dobře, ale určitě stojí za to podívat se na ni podrobně.

Autor: Komerční sdělení