fbpx

Půjčka na rekonstrukci vyřeší problémy s vaším bydlením0

Kdo má vlastní nemovitost, ten má napůl vyhráno. Přesto jste si povzdechli, že máte přece jen o svém bydlení jiné představy, ale nevíte, kde na to vzít? Půjčte si na rekonstrukci a využijte aktuální dotace.

Další zima je za námi, a právě na jaře, více než kdy jindy, spřádáme plány na rekonstrukci svého bydlení. Nemusíte být zrovna silně ekologicky založeni, abyste přesto pro životní prostředí něco nakonec udělali. Stačí, že budete myslet na své finance a pustíte se do „ekonomické“ rekonstrukce, která šetří energie. Současně tak svým dílkem přispěje i ke zlepšení životního prostředí. Navíc, díky projektu Zelená úsporám na ekologickou rekonstrukci, získáte velkou část prostředků zdarma jako dotaci. Pokud vám však chybí i ta druhá část prostředků, kterou na rekonstrukci potřebujete, pomůže půjčka na rekonstrukci. Právě díky ní máte šanci sáhnout si na dotace i vy.

Dostupnost hypoték klesá – řešením je stavební spoření

Pro rekonstrukce nebyla hypotéka nikdy nejideálnějším řešením. Kdo už nemovitost vlastní, nerad ji zastaví. Dnes navíc díky opatřením České národní banky dostupnost hypoték výrazně klesla. Splnit podmínky pro její získání je čím dál tím těžší. Naopak, enormně roste zájem o stavební spoření a o úvěr ze stavebního spoření. Obvykle vám dnes každý finanční poradce stavební spoření opět doporučí.

Rychloúvěr bez ručitele jako rychlá cesta k lepšímu bydlení

Zajímavý produkt vhodný pro rychlé zlepšení bydlení a získání financí pro rekonstrukci je rychloúvěr na lepší bydlení od Modré pyramidy. Tato půjčka bez ručitele má garantovanou úrokovou sazbu 4,99 % ročně a bez zajištění, tedy bez zástavy nemovitosti a bez ručitele, si lze půjčit až 800 000 Kč. Abyste úvěr získali, nemusíte dokonce ani prokazovat svůj příjem. Jde přitom o finanční produkt, který vám podobně jako třeba hypotéka, zajistí daňovou úsporu ze zaplacených úroků z úvěru.

Jaký finanční produkt je nejlepší?

Každému bude vyhovovat nejspíš jiné řešení. Základ pro rozhodování vám však poskytne úvěrová kalkulačka. Díky ní si snadno spočtete náklady a zjistíte, který typ úvěru je pro vás nejvýhodnějším.

Autor: Komerční sdělení