fbpx

Proměňte představu o nových garážových vratech v realitu0

Dosluhují vaše stará garážová vrata nebo hledáte adekvátní vrata do garáže k novostavbě? Najděte taková, která váš dům vhodně doladí, stanou se jeho designovou dominantou nebo naopak nenápadně zapadnou do jeho celkového vzhledu. Kde taková vrata najít? Zkuste ta od firmy Lomax, což je jednička na českém trhu s tradicí od roku 1992.

U garážových vrat je ale důležitá především jejich kvalita, vzhled by neměl být hlavním kritériem při výběru. Vrata od Lomax v sobě spojují všechny žádoucí vlastnosti, a proto směle vybírejte podle vzhledu, kvalita je jistá. Ne nadarmo jde o špičku ve svém oboru. Vy si vymyslete, jak mají vaše nová vrata ke garáži vypadat, důkladně změřte stavební otvor a zohledněte, kolik je na vrata místa. Podle toho si pak vyberte posuvná, sekční nebo rolovací garážová vrata.

Prvky funkční a zároveň stylové

Kromě garážových a průmyslových vrat vyrábí Lomax i dveře, venkovní rolety a žaluzie. Můžete si tak snadno doplnit svůj dům funkčními a zároveň stylovými prvky, které vám budou dlouho bezchybně sloužit díky bohatým zkušenostem a propracované technologii výroby.

Výběr dekorů uspokojí nejnáročnějšího zákazníka

Vybrat si můžete libovolná garážová vrata konstruovaná podle vašich požadavků s ohledem na přesné rozměry stavebního otvoru. Nemusíte se díky tomu bát, že nenajdete vrata, která se vám budou líbit a zároveň se hodit do vaší garáže. Na výběr je z mnoha prolisů a barevných dekorů, které zcela vyhoví fantazii i nejnáročnějšího zákazníka.

Komfortní ovládání vás bude bavit

Garážová a průmyslová vrata Lomax jsou vybavena komfortním automatickým ovládáním. Výkonné motory se postarají o posouvání nebo zvedání vrat a jde s nimi manipulovat i na dálku. S výrobky Lomax bude spokojeni. Na www.lomax.cz si domluvte spolupráci, od zaměření stavebního otvoru až po velmi rychlou realizaci vašich vysněných garážových vrat.

Autor: Komerční sdělení