fbpx

Partneři sekce

Proč vyměnit uhelnou za zelenou?0

Třídíme papír, plasty a sklo, snažíme se zodpovědně nakupovat lokální potraviny a neplýtvat jídlem. Přemýšleli jste ale někdy o tom, co víc lze ještě udělat? Třeba přispět i k tomu, abyste vy, vaše rodiče a děti dýchali čistší vzduch?

Všeobecně platí, že čisté energie je v Česku stále pomálu a to bohužel i z toho důvodu, že u většiny dodavatelů elektřiny a plynu je tento druh energie dražší a zákazníci nechtějí utrácet za energie více, než je nutné.

Cena za zelenou energii jako za běžnou energii, je to možné?

Dobrou zprávou je, že nyní můžete odebírat energii z obnovitelných zdrojů pro svou domácnost i firmu za stejnou cenu, jako elektřinu vyrobenou primárně z fosilních paliv. Společnost Alpiq Retail CZ vstoupila na trh dodávek elektřiny a plynu pro koncové zákazníky vloni, ale její historie sahá mnohem dál. Původně švýcarská společnost vznikla již před 100 lety, nyní působí téměř v celé Evropě a mimo jiné vyrábí energii pouze ze zdrojů, které neprodukují uhelný kouř.

Na webu nejsemfosil.cz se můžete dozvědět hlavní rozdíly mezi běžnou a zelenou elektřinou a i něco více o společnosti Alpiq a její nabídce.

Ekologickou elektřinu můžete sjednat za pár minut a komplet online

Alpiq nenabízí jen elektřinu a plyn pro domácnosti, firmy, velké podniky a státní správu. Alpiq chce nabízet i další služby, které zákazníkům usnadní život.

Když máte zájem o více informací, můžete na stránce nejsemfosil.cz zanechat kontakt a specialisté z Alpiqu se s vámi spojí a odpoví na všechny dotazy, které můžete mít. Pokud se rozhodnete přejít ke společnosti Alpiq, pomůžou vám vyplnit smlouvu a vše vyřídit.

Pokud jste si již jistí výběrem a radu a pomoc specialisty nepotřebujete, můžete vyplnit a podepsat smlouvu komplet on-line. S tímto se stal Alpiq průkopníkem na energetickém trhu. Vše je velmi jednoduché. Po zadání, k čemu elektřinu a plyn využíváte, nahrajete fakturu vašeho současného dodavatele a vyplníte pár základních údajů. Po potvrzení vám přijdou na e-mail všechny potřebné dokumenty. Smlouvu jednoduše otevřete, zkontrolujete a elektronicky podepíšete. Nepotřebujete k tomu žádný speciální certifikát. Smlouvu lze podepsat buď myší na počítači, prstem na dotykové obrazovce nebo přes mobil. Vše je velmi jednoduché a trvá do 5 minut.

Přejít k Alpiqu můžete klidně jen na zkoušku, nemusíte se bát žádných poplatků za předčasné ukončení smlouvy. Pokud nebudete spokojeni, jednoduše přejdete k jinému dodavateli bez penále.

Jste větší firma a máte zájem o individuální nabídku?

Pokud jste větší společnost nebo organizace například ve státní správě, můžete na webových stránkách zanechat kontakt a spojí se s vámi zkušení odborníci. Ti vás, po dohodě, mohou osobně navštívit, poradit, vše vysvětlit a připravit nabídku. V případě vašeho zájmu se pak postarají o veškeré formality spojené se změnou dodavatele elektřiny a plynu.

Alpiq vše pohlídá za vás

Pokud máte aktivní smlouvu na elektřinu anebo plyn u jiného dodavatele, Alpiq samozřejmě vyřídí všechny záležitosti, které jsou se změnou dodavatele spojené. Ohlídá termíny a vyřídí veškeré formality. Samozřejmostí je, že vás bude o průběhu změny dodavatele informovat a jakmile dojde k potvrzení všech termínů a zahájí dodávky energií, obdržíte e-mail se všemi dalšími potřebnými instrukcemi. Vždy samozřejmě budou připraveni naši specialisté na chatu, e-mailu a telefonu.

Teď už si vážně dál škodit nemusíte. Navštivte nejsemfosil.cz a dejte nám pár minut na to, abychom vás přesvědčili.

Autor: Komerční sdělení