fbpx

Proč pořídit kusový koberec pro vaše dítě?0

Kusový koberec je vhodný nejen pro děti každého věku, ale i pro dospělé. Jde o skvělou, hřejivou a měkkou podložku, která je příjemná na došlápnutí a hřeje nás od nohou. Pokud tedy nechcete dávat koberec do celé místnosti, je kusový koberec pro děti skvělou variantou.

Máte doma studenou podlahu a vaše děti si nejraději a zároveň nejčastěji hrají právě na zemi? Pořiďte jim do dětského pokoje hřejivý a měkký koberec, který bude nejen hřát, ale bude mít i skvělé motivy, které budou vaše děti bavit a mohou je využít i do zapojení různých dětských her. V dnešní době je nabídka dětských kusových koberců velmi rozšířená, proto rozhodně vyberete takový, který bude do dětského pokoje ladit a zároveň zaujme oko vašich dětí. Navíc jsou skvělé na údržbu, důvodem je nízký vlas z polypropylenu nebo polyamidu, který je odolný proti opotřebení a dobře se čistí.

Primárním úkolem všech koberců je zajistit měkkou a teplou podložku nejen na hraní, proto jsou vhodné všude tam, kde je studená podlaha. Dětské kusové koberce se nabízí v různých stylech, proto mohou sloužit jak pro ty nejmenší, tak i pro teenagery.

Dětský kusový koberec jako pomocník při vzdělání

Díky zajímavým motivům rozvíjí děti svou představivost a z obyčejného koberce se stává jejich pohádkový svět. Zakoupit lze koberce se vzorem domácího hřiště, se vzorem silnic nebo také se zajímavými hrami.

Pro koho jsou vhodné kusové koberce?

Kusové koberce pro nejmenší děti

Proč nechat batole batolit se na studené a tvrdé podlaze, když se může batolit na měkkém a teplém koberci? Kusové koberce pro nejmenší děti jsou vyráběny tak, aby vaše nejmenší bavily, proto jsou pestrobarevné a hravé. Dítě tak pasivně jako objevitel pracuje na svém kognitivním rozvoji.

Kusové koberce pro předškoláky

Tyto koberce jsou takzvaně vzdělávací. Takový koberec může vaše dítě hravou formou naučit například abecedu nebo násobilku. Tyto vzdělávací kusové koberce jsou velmi oblíbené nejen v domácnostech, ale také ve školkách.

Kusové koberce pro školáky

Pro školáky jsou vhodné kusové koberce, které kladou větší důraz na designové provedení. Vzhled těchto koberců se liší podle toho pro koho jsou určené, pro holky nebo pro kluky.

Koberce pro kluky

Nejoblíbenějšími kusovými koberci pro kluky jsou koberce se silnicí nebo s obrázkem dětského hřiště.

Kusové koberce pro holky

Kusové koberce pro holky jsou nejčastěji laděné do barev, které mají dívky nejraději. Oblíbeným motivem jsou například květiny či pohádkové postavy.

Kusové koberce pro teenagery

Teenagera už s veselými koberci plných barev a postav z kreslených seriálů neoslníte. Teenager potřebuje být in!

Autor: Komerční sdělení