fbpx

Partneři sekce

Příprava na soutěž o komín0

Soutěž: Vyhrajte komín Schiedel

Pohodové chvíle strávené s rodinou a přáteli u rozpáleného krbu přivádí čím dál více lidí na myšlenku pořízení si kvalitního komínového systému. Kvalitní komínový systém by vám měl zajistit bezpečný provoz, měl by být univerzální pro všechny spotřebiče a zároveň by vám měl pomoci snížit výdaje za vytápění. A přesně všechny tyto požadavky splňuje komínový systém Schiedel Absolut, který můžete vyhrát v soutěži společnosti Schiedel, pořádané na portálu Nazeleno.cz.

Univerzálnost komínu je nejcennější devízou

Společnost Schiedel, která vyrábí komínové systémy již přes 65 let, vyvinula bezpečné systémové řešení univerzálního komínu Absolut, o který můžou čtenáři celé dva měsíce soutěžit. Komín Schidel Absolut je univerzální dvousložkový komín s integrovanou tepelnou izolací. Díky jeho všestrannému využití je možné připojit všechny typy spotřebičů včetně kondenzačních, s nízkou i vysokou teplotou spalin. Jednou z hlavní předností tohoto komínu je jeho použitelnost pro veškerá běžná paliva. Univerzální řešení přináší i tu výhodu, že pokud se někdy v budoucnu rozhodnete vyměnit dosavadní spotřebič za nejnovější typy, nebudete muset přikročit k náročné a drahé rekonstrukci komínu, jelikož vyspělé řešení systému Absolut je na tento vývoj připraveno.

Reklama

Komín vhodný i do nízkoenergetických domů

Rychlost výstavby komínového systému Absolut je opravdu obdivuhodná. Díky konstrukci na bázi jediné sendvičové tvárnice a integrované tepelné izolaci vykazuje Schiedel Absolut menší množství spojů a instalace je proto rychlejší, snazší a levnější než u komínů s tvárnicemi z více dílů.

Komínový systém Schiedel Absolut vyvrátil mýtus o tom, že komíny do energeticky efektivních staveb nepatří. Na rozdíl od jiných komínů totiž zajišťuje nejen odvod spalin, ale také přívod vzduchu do topeniště. Díky nepropustné tenkostěnné vložce o délce 133 cm nepotřebuje Schiedel Absolut tzv. zadní odvětrávání, a proto nezvyšuje infiltraci vzduchu v objektu.

V komínové tvárnici je navíc integrovaná tepelná izolace, které zabraňuje vzniku tepelných mostů. Výrobce komínů, společnost Schiedel, se na výrobu všech komponentů, tedy vložek, tvárnic a veškerého příslušenství,  specializuje, a proto si může dovolit na své výrobky, komínové systémy, poskytnout nadstandardní záruku až 30 let, která je pravou garancí kvality.
Tak neváhejte a zapojte se do soutěže o tento jedinečný komínový systém.

Co můžete vyhrát:

  1. cena: Komín Schiedel Absolut
  2. cena: softshellová bunda
  3. cena: batoh Slazenger
  4. cena: fleesová mikina
  5. cena: podložka pod myš

Anketa trvá od 1. září 2012 do 31. října 2012. Pro úspěšné zařazení vašich příspěvků mezi účastníky, kteří mají nárok na výhru, je nezbytné vyplnit odpovědi na všechny otázky.

Soutěžní otázky:

1) Jakou sílu stěny má keramická vložka systému Schiedel Absolut?

0,7 cm
0,5 cm
1 cm

2) Jakými palivy je možno vytápět dům prostřednictvím komínového systému Schiedel Absolut?

Plynná a kapalná
Pevná
Plynná,kapalná i pevná

2) Tipovací otázka

Těsnost stavebních konstrukcí se standardně měří pomocí Blower Door testu, který o ní podává důležitou a objektivně srovnatelnou  informaci. Kolikrát menší je průvzdušnost 5m sestavy komínu Absolut oproti klasickému třísložkovému komínu s keramickou vložkou a vkládanou izolací z minerálních vláken?

Kontaktní údaje

Kontaktní osoba:                       
Email:                                         
Telefon:                                                      
Adresa:        

Kraj:                                                       Praha Středočeský Jihočeský Plzeňský Karlovarský Ústecký Liberecký Královehradecký Pardubický Vysočina Jihomoravský Zlínský Olomoucký Moravskoslezský

 Uvedením svého e-mailového kontaktu souhlasíte s pravidly soutěží.

 

.

Autor: Redakce Nazeleno.cz