fbpx

Přijeďte se podívat, jak se žije v pasivních domech0

Jako každý rok i letos na podzim proběhne ve dnech 9. – 11.11. 2018 oblíbená akce Dny pasivních domů, která nabízí příležitost navštívit desítky energeticky úporných staveb po celé ČR. Poznejte obyvatele více než 50 pasivních domů a zeptejte se jich, jak se jim bydlí! A naopak, pokud bydlíte či jste postavili zelenou novostavbu, realizovali rekonstrukci v úsporném nebo pasivním standardu, můžete se přidat k akci otevření pasivních domů ve dnech 9.- 11. listopadu 2018, nebo svoji stavbu rovnou přihlásit do soutěže o Pasivní dům 2018.

Mapa otevřených pasivních domů

Akci doprovodí fotosoutěž

Společně s touto akcí Centrum pasivního domu (CPD) vyhlašuje i fotosoutěž na téma „Dny pasivních domů 2018“. Přihlaste se do fotografické soutěže a můžete vyhrát chytrý telefon Xiaomi Redmi S2, chytré hodinky Garmin Forerunner 35 Optic nebo Power banku Mophie! Následně budou přihlášené fotky zveřejněny na Facebookovém a Instagramovém profilu CPD, kde proběhne hlasování fanoušků o nejhezčí z nich.

Reklama

Bohatý doprovodný program s prohlídkami, ukázkami, přednáškami a osobními rozhovory s profesionály i majiteli pasivních staveb najdete na webových stránkách akce.

Více na www.pasivnidomy.cz/dpd

Autor: Redakce Nazeleno.cz