fbpx

Prémiové markýzy od T-Shade chrání nejen proti slunci, ale i dešti0

Ve své podstatě markýzy představují především ochranu proti slunci. Používané materiály s ochranným faktorem poskytují ochranu před škodlivým UV zářením a taktéž dostatečný stín, takže venkovní prostor u rodinného domu můžete využívat naplno i během letních měsíců. Společnost T-Shade však přichází s inovativním produktem a představuje markýzy, které chrání nejen proti slunci, ale i proti dešti.

Foto: PxHere

Velké oblíbenosti se těší kazetové markýzy s uzavřenou konstrukcí, která dodává celému prvku nádech elegance. S kazetovou markýzou nedochází k narušení zevnějšku nemovitosti, spíše naopak zvyšuje její hodnotu.

Markýzy chrání proti dešti

Společnost T-Shade má ve své nabídce moderní markýzy vyrobené ze speciálního a vysoce odolného materiálu, který bez problémů zvládá nepřízeň počasí, jako je právě déšť. Výroba se provádí na míru, takže výsledek je vždy přizpůsoben vašim potřebám i požadavkům. Prémiový produkt si zaslouží i nadstandardní záruku, a to pět let.

Zřejmě vás zajímá, jak to vypadá na markýzách, když prší. Zkrátka voda začne stékat po látce a dostává se do malého okapu, odkud je potom odváděna pryč. Pokud sedíte na terase a začne najednou pršet, nemusíte se ihned odebírat do interiéru, protože kazetová markýza vás perfektně ochrání.

Proč investovat do zahradní markýzy?

Důvodů je hned několik. V první řadě vás nadchne, že kazetová ani boční markýza nemá žádnou konstrukci, ale i přesto poskytne stín na terase. Stejně tak nezabraňuje výhledu okna. Když zrovna budete chtít pozorovat noční oblohu, stačí markýzu zatáhnout zpět do kazety.

Stejně jako ostatní stínící technika, tak i markýza odráží sluneční paprsky, a tím zajišťuje příjemnou teplotu v interiérech. Slunce zkrátka nesvítí přímo do oken.


Samozřejmě nesmíme zapomenout na to, že společnost T-Shade provádí výrobu na míru a v nabídce má pestrou škálu barev i profilů.

Autor: Komerční sdělení