fbpx

Předokenní rolety efektivně omezí proudění studeného vzduchu na vaše okna0

Pokud potřebujete kvalitní zatemnění,utlumení venkovního hluku a zvýšenou ochranu majetku, jsou předokenní rolety značky MINIROL správnou volbou.

Předokenní rolety svou celistvou plochou vytváří obtížně zdolatelnou zábranu v případě vloupání. Zároveň jsou významným termoregulačním prvkem.

Díky variabilitě systémů lze rolety umístit do jakékoliv stavby, ať už se jedná o stávající budovu, novostavbu nebo rozpracovaný projekt:

Rolety do novostavby – umístění rolety do zamítacího boxu, případně do roletového překladu nevytvoříte žádné tepelné mosty. Ideální je rozhodnout se pro předokenní rolety již ve fázi hrubé stavby.

Rolety pro dodatečnou montáž – v tomto případě se jedná o uložení rolety do viditelného boxu. Je ideální pokud nemáte možnost zednických úprav, případně je vaším záměrem ponechat box viditelný za účelem designu. Tento systém rovněž nevytváří žádné tepelné mosty.

Poslední možností uložení rolety je s montáží okna. Roletový box je orientován směrem do místnosti, což oceníte např. v situaci, kdy jej chcete krýt, nebo v místech kde je problematický přístup zvenčí.

Předokenní rolety stínící místnost před sluncemŽena sedící u rolet v zimní zahraděPootevřené střešní okno s předokenními roletami

Předokenní rolety mají řadu výhod:

  • Zajistí vám velmi kvalitní zvukovou izolaci,
  • sníží tepelné ztráty,
  • ušetří náklady na vytápění,
  • zatemní interiér,
  • zútulní váš domov,
  • zabrání škodám způsobeným silným větrem či bouří,
  • ochrana před nezvanými návštěvníky.

Pokud byste se chtěli dozvědět více informací o dalších produktech, které firma Minirol nabízí, neváhejte se podívat na webové stránky www.minirol.cz nebo nás kontaktovat formou poptávky.

Autor: Komerční sdělení