fbpx

Praktickým pomocníkem v domácnosti je robotický vysavač. Víte jak vybrat ten správný?0

Robotický vysavač CleanMate podlahy nejen automaticky vysaje, navíc dle vašich potřeb také vytře.

CleanMate RV600

S robotickými pomocníky má dnes již zkušenost každý a netřeba je vyjmenovávat. Na trh ale přichází další a další novinky, které domácí práce zjednoduší a zpříjemní. Pochopitelně ideální pomocníci jsou ti, kteří práci udělají sami, stačí jen zapnout příslušené tlačítko. Mezi takové můžeme směle zařadit třeba robotické vysavače. Robotické vysavače CleanMate podlahy díky výkonnému sání a přídavnému mopu nejen sami vysají, ale dle vašich potřeba také vytřou, a to i když jste zrovna mimo domov, třeba na dovolené.

Máte garsonku nebo malý byt?  V tom případě pro vás bude ideální robotický vysavač CleanMate RV600, který zvládne precizně uklidit podlahovou plochu do 30 m2. Ve výbavě mu nechybí HEPA filtr, který zachytí i jemné částečky prachu a nečistot.

Pokud máte vícepokojový byt či dům, pak sáhněte po robotickém vysavači CleanMate LDS700 nebo CleanMate LDS800. Tyto modely nevynechají žádné místečko na podlaze díky vyspělé LiDAR navigaci. Vysavače CleanMate přesně ví, kde již uklízely a kde je ještě třeba uklidit. Pokud se baterie vybije v průběhu úklidu, dojedou se nabít a poté pokračují od místa, kde úklid přerušily.

CleanMate LDS700

A pokud máte doma alergika, určitě sáhněte po modelu CleanMate LDS800. Nejenže díky HEPA filtraci odfiltruje všechny nečistoty, včetně mikročástic. Zároveň je však vybaven UVC dezinfekční lampou a v průběhu úklid bude vaše podlahy navíc dezinfikovat.

Díky nízké výšce se robotické vysavače CleanMate dostanou pod většinu nábytku například postele, skříně a kuchyňskou linku. Další výhodou je plánovač úklidu, díky kterému můžete zvolit čas, kdy chcete, aby vysavače CleanMate začaly uklízet. CleanMate tak vyjedou každý den ve vámi zvolený čas a uklidí.  

CleanMate LDS800

CleanMate je česká značka, robotické vysavače jsou tak zcela přizpůsobeny českým zákazníkům. Hlasový průvodce oznamuje okamžitý stav robota, nastavení a další informace v českém jazyce. CleanMate je možné snadno ovládat připojením k vašemu chytrému telefonu pomocí aplikace v českém jazyce a připojit je i do vaší chytré domácnosti.

Více na www.cleanmate.cz

Autor: Komerční sdělení