fbpx

Pozvánka: Odborný seminář o dřevostavbách0

Dřevostavby – ekologie, úspory energií, suchá výstavba“ – to je aktuální téma série pěti odborných stavebních seminářů, které v říjnu a listopadu letošního roku organizuje v pěti městech České republiky Moravskoslezský dřevařský klastr ve spolupráci se stavebně informačním centrem SINCEPA. Akce je spolufinancována Evropským fondem pro regionální rozvoj, na seminářích se aktivně podílí i společnost Fermacell GmbH, která s Moravskoslezském dřevařským klastrem v oblasti podpory dřevostaveb dlouhodobě spolupracuje.

Stavební odborné semináře jsou určeny stavebním inženýrům, architektům a technikům z projekční a výrobní sféry a také investorům ze soukromého i veřejného sektoru. Formou přednášek se jich zúčastní dodavatelé stavebních materiálů pro dřevostavby, Fermacell bude prezentovat systémová řešení pro konstrukce na bázi dřeva se sádrovláknitými deskami FERMACELL. Z výrobců dřevostaveb se na seminářích představí nabídka společnosti RD Rýmařov s.r.o.

Reklama

Semináře se uskuteční v Brně (17.10.), Zlíně (18.10.), Hradci Králové (1.11.), v Praze (21.11.) a celou sérii zakončí setkání v Ostravě, které je naplánováno na 25.11. Semináře budou probíhat v dopoledních hodinách a budou zakončeny společným obědem všech účastníků. Každý účastník obdrží osvědčení o absolvování školení o zásadách projektování a realizace v certifikovaných stavebních systémech prezentujících se firem.

Více informací o místech konání jednotlivých seminářů a programu každého z nich najdete na stránkách www.msdk.cz a www.sincepa.cz, kde je možné se i přihlásit k účasti.

Autor: Redakce Nazeleno.cz