fbpx

Poznejte luxusní textilie, které zútulní váš domov, a přitom respektují životní prostředí1

Kvalitní textilie nám pomáhají doma vytvořit tu pravou domácí atmosféru. Při výběru vám může pomoci třeba také postup výroby a jeho dopady na životní prostředí.

Kompletně zařízenou domácnost si jen těžko dovedeme představit bez textilií. Ať už se jedná o tapety, koberce, závěsy, záclony, moderní plissé nebo potahové látky na sedačkách a křeslech. Výběr těchto textilií nám výrazně pomůže dosáhnout požadovaného dojmu z naší domácnosti. Je jen na nás, zda zvolíme styl venkovský, vintage, konzervativní, extravagantní, minimalistický, glamour nebo jakýkoli jiný.

Kvalita, která klade důraz na udržitelnost

V široké nabídce textilií je snadné se ztratit. Jak si mezi tolika vzory vybrat tu pravou tapetu? Která látka a barva bude nejlepší pro naše závěsy? Pokud nechcete probíráním nekonečných možností ztrácet čas, doporučujeme se obrátit na profesionály, kteří s výběrem pomůžou. Právě takové najdete v showroomu Optimal Interier Design v brněnském Centru bydlení a designu Kaštanová.

Odborní poradci v showroomu s vámi proberou vaše představy o stylu, látce a cenové hladině a na jejím základě vám představí nabídku. Základním kamenem sortimentu na showroomu jsou textilie německé značky JAB ANSTOETZ, které krášlí domácnosti po celém světě již od roku 1946. Po celou dobu existence firmy, patří mezi její cíle respekt vůči partnerům, zaměstnancům a svému okolí. A samozřejmě, jak se vyvíjí klimatická situace, vyvíjí se i stanovené normy, které společnost přísně dodržuje při výrobě svých produktů.

Mezi tyto normy patří například nulová hodnota CO2 jak při výrobě, tak samotném chodu firmy. Příkladem, jak tohoto cíle dosáhnout, jsou například dostupná jízdní kola pro zaměstnance či plné proplacení nákladů na dopravu pro ty, kteří přijedou hromadnou dopravou. Společnost JAB ANSTOETZ je také členem řady mezinárodních organizací zaměřující se na snížení dopadů výroby na životní prostředí.

Koberce i záclony na jednom místě

Pokud se tedy rozhodnete pro návštěvu showroomu Optimal Interier Design, můžete s klidným svědomím vybírat z nejrůznějších barev, motivů a stylů. Pořídit si koberec, závěsy i dekorační polštářky. Budete vědět, že vaše volba nezanechá na planetě škody.

Autor: Komerční sdělení