fbpx

Potřebujete magnety? Obraťte se na specialisty0

Magnety mají dnes celou řadu použití. Najdeme je v různých výrobcích i jako součást technologických procesů. Specialistou na prodej magnetů, ale i jejich výrobu, je společnost ABC Magnet.

Jestliže mluvíme o magnetech, máme na mysli trvalé magnety. Jde o výrobky z magneticky tvrdých materiálů, které mají schopnost zachovat si magnetickou polarizaci i po skončení působení magnetického pole. Trvalý magnet vznikne zmagnetizováním výrobku. Potřebujete magnety? Společnost ABC Magnet nabízí prodej magnetů různého typu – neodymové magnety, ferity, samarinové magnety, magnety Alnico, kruhové držáky – klasické, Alnico i neodymové, neodymové držáky, kruhové, svařovací a průmyslové držáky i různé speciální výrobky využívající magnetismus. Mezi službami firmy nechybí ani výroba magnetů na míru.

Nevíte, jaký magnet potřebujete?

Zákazníci a konstruktéři často neví, jaký magnet je pro jejich potřeby ideálním. ABC Magnet jako specialista na magnety nabízí široký sortiment magnetů, ale současně poradenství v této oblasti. Specialisté firmy umí pomoci i se složitější aplikací. Firma prodává výhradně kvalitní výrobky, jejichž kvalitu ještě prověřuje vnitřní kontrolou. Případné reklamace jsou řešeny obvykle bezodkladně výměnou vadného kusu za nový. Sortiment se neustále rozšiřuje a většina nabízených výrobků je skladem.

Společnost má přímé vazby na světové výrobce a poskytuje i kvalifikované dodávky pro elektrotechnický či automobilový průmysl. V rámci prodejního servisu získávají zákazníci podrobné technické informace, samozřejmostí jsou vzorky, včasné dodávky, pohotovostní rezervy a před a poprodejní servis. Nabídnout umí i službu konsignačního skladu.

Magnety z odborného e-shopu

Kvůli dodávce magnetů není nutné nikam jezdit. Využít lze nákup po internetu prostřednictvím e-katalogu. Snadno lze zaslat také jakýkoliv dotaz týkající se technické specifikace, rychlosti dodávky, či množství produktů na skladě.

Autor: Komerční sdělení