fbpx

Pořiďte si domácí wellness s luxusní vířivkou0

Domácí bazény se už staly běžnou součástí našich domovů. Na řadu nyní přicházejí venkovní vířivky. Lze mít kousek luxusního wellness u sebe doma. Jen si to představte – romantický večer s drahou polovičkou, hudba, svíčky, šampaňské. Za takovými zážitky jezdíme do lázní, případně do relaxačních či sportovních center. K takovému diskrétnímu zážitku se ale veřejný prostor přece nehodí.

Mobilní venkovní vířivky na zahradu

Mezi nejpopulárnější mobilní vířivky patří mobilní vířivky. Elegantní zařízení, úžasně flexibilní, v podstatě si můžete sami určit, jak bude vypadat vaše venkovní celoroční vířivka. Kulatý dezén lze mít v provedení různých barev, dále si můžete sami určit, zdali budete chtít obložení, či nikoli. Pokud ano, preferujete ratan, či dřevo? Na výběr máte obojí, rovněž ve více odstínech. Její jednoduchý design umožňuje snadnou instalaci, mobilní vířivka je navíc skutečně lehce přemístitelná, zvládne ji přesunout jeden člověk.

Velkou devízu představuje i nenáročný provoz. Má nízké náklady a není ani hlučná. Můžete si užívat relaxu i do nočních hodin, aniž byste někoho rušili. Tento typ vířivek je navíc skutečně uživatelný po celý rok. Pokud je zima, stačí mít krytí, vzhledem k teplotě vody není třeba ani to. Jen si vybavte například wellness centra v Alpách. Pára z horkých koupelí sálá do krajiny, kde pozadí tvoří zasněžené hory.

Kupte si celoroční vířivku

Vířivka na zahradu, terasu či prostornější balkon Softub pochází z USA, kde se vyrábí už od roku 1986, do České republiky přišla o 10 let později. Chcete ji poznat zblízka? Navštivte útulný nový showroom Softub Praha. Najdete jej v ulici K Pérovně 1622/33 v pražské Hostivaři. Zde si můžete vířivku prohlédnout naživo, získat více informací o specifických technologiích a případně získat individuální cenovou nabídku. Na showroomu máme všechny modely, barvy i typy vnějšího obložení.

Dopřejte si domácí lázně, vlastní spa, které budete moct navštívit, kdy budete chtít. Ráno, v poledne, večer, v létě i v zimě. To vám poskytne venkovní celoroční vířivka. 

Autor: Komerční sdělení