fbpx

Polohovací stůl je ideální pro studenty i pro ty, kteří pracují na home office0

Práce u počítače vypadá na první pohled poměrně jednoduše. Člověk se alespoň u ní tolik nenachodí. Jenže sedavé zaměstnání negativně ovlivňuje zdraví člověka, který dříve nebo později začne trpět různými zdravotními neduhy. Nejčastěji jsou to záda, co ho bolí. Na vině někdy bývá i nevhodná výška pracovního stolu, u kterého se pracovník různě hrbí. Proto se na trhu objevil unikátní výškově stavitelný stůl. Jaké nabízí výhody?

Stůl, jeho výšku si sami nastavíte

Kancelářský nábytek je nezbytným vybavením kanceláří. Prim hraje především pracovní stůl, u kterého se odehrává pracovní proces. Standardně se tyto stoly vyrábějí s výškou 75 centimetrů od podlahy. Jenže lidé mají různé postavy. Někdo je menšího vzrůstu, jiný naopak má postavu basketbalového hráče. Je tedy zřejmé, že se najdou lidé, kterým se u takového stolu nebude sedět nejlépe. Řešením této situace je praktický výškově stavitelný stůl na elektrický nebo ruční pohon, u něhož je možné si výšku nastavit podle osobních preferencí.

Polohovací stoly si můžete přizpůsobit

Jestliže vám nevyhovuje nabídka pracovních stolů, která je v kamenných prodejnách, pak si můžete nechat na míru vyrobit polohovatelný stůl. Prodává se v různých variantách, jež se liší typem pohonu, velikostí pracovní desky i barvou základní konstrukce. V konfigurátoru si lze nastavit jednotlivé požadavky na stůl podle toho, co vám nejvíce vyhovuje. Můžete volit mezi černou, šedou nebo bílou barvou konstrukce.

Lze si vybírat mezi pracovní deskou z masivu, bambusu, gaming deskou či klasickou, a to v různé její tloušťce, velikosti a barevného provedení. Stůl si lze nechat vybavit kovovým držákem na monitor nebo dřevěným podstavcem, sběračem kabelů, držákem PC nebo stojanem pro notebook. Můžete mít stůl na kolečkách i bez nich, nebo ho doplnit zásuvkovým kontejnerem a pořadačem kabelů pod stolovou desku.

Získáte tak kompletně vybavený pracovní stůl, u kterého se vám bude dobře sedět a pracovat, učit se či hrát počítačové hry.

Zdroj obrázku: epiximages / Shutterstock.com

Autor: Komerční sdělení