fbpx

Plastová okna Oknoplastik: Úspora energie s dotací0

Protopili jste v zimě víc, než jste čekali a budete proto vyměňovat okna? Jaká okna zvolit, aby přinesla požadovanou úsporu energie? Kvalitní plastová i dřevěná okna Oknoplastik ušetří teplo a navíc na ně můžete získat dotaci z programu Zelená úsporám.

S přicházejícím jarem a za běhu projektu Zelená úsporám se v nejedné domácnosti stala výměna oken diskutovanou záležitostí. Ačkoliv se výměna oken nezdá být na první pohled tak významná jako třeba celkové zateplení fasády, může uspořit až 20 % tepla! Pokud si tuto procentuální úsporu převedeme na finance ušetřené za vytápění, zjistíme, že se jedná o významnou položku v rodinném rozpočtu.

„Vybírat lze i z vysoce kvalitních pěti a sedmi-komorových profilů plastových oken.“

Pakliže k tomu připočteme i další výhody nových oken, jako je estetická stránka, životnost až 50 let, snížení hluku o několik desítek dB nebo snadnější údržba, málokdo výměně oken s podporou dotačního programu odolá.

Plastová okna Oknoplastik mají pěti a sedmi-komorové profily
Plastová okna Oknoplastik mají pěti a sedmi-komorové profily

Plastová okna – sázka na jistotu

Plastová okna Oknoplastik nesou kromě mnoha výše zmíněných výhod i další plusy. Díky tomu, že se na jejich výrobu používají jedny z nejmodernějších technologií, jsou u všech výrobků garantovány vysoké normy kvality a vybírat lze ze široké škály barev a profilů. Navíc si k oknům můžete vybrat i kvalitní plastové dveře – obojí s unikátní zárukou až 40 let (v případě pravidelných servisních prohlídek). Navíc budete mít jistotu, že všechny produkty byly vyrobeny v České republice.

Mezi nejkvalitnější produkty na trhu patří pěti a sedmi-komorové profily plastových oken. U těchto výrobků nabízí Oknoplastik i širokou paletu skleněných výplní a typů zasklení, z nichž každé vykazuje kvality v jiných požadavcích – ať už jde o skla protisluneční, se zvukově izolačními vlastnostmi, nerozbitná či s tepelnou ochranou. Vždy je navíc garantována vysoká odolnost proti větru (i při tlaku větru vyšším než je 1 200 pa). Zajištěna je i 100% energetická úspora, jíž je docíleno zasklením izolačním dvojsklem, které je hermeticky uzavřeno.

Dotace z programu Zelená úsporám

Společnost Oknoplastik se účastí programu Zelená úsporám – využijte příležitosti získat dotaci na nová okna! S výběrem vhodných oken vám rádi poradí odborníci na bezplatné lince 800 606 606.

Konzultace s odborníkem – užitečná rada zadarmo

V sortimentu dřevěných oken můžete vybírat z široké nabídky modelů, samozřejmostí je bohatá paleta barev a provedení. I v tomto případě jsou zaručeny výborné tepelně izolační vlastnosti a bát se nemusíte ani poškození vodou či mechanickými prostředky, proti nimž jsou produkty ošetřeny. Na povrchovou úpravu platí záruka 5 let.

V nabídce Oknoplastik najdete také dřevěná okna
V nabídce Oknoplastik najdete také dřevěná okna

Pokud si nejste jisti, který typ oken či dveří zvolit, abyste dosáhli na dotaze Zelená úsporám, pomohou vám odborníci na bezplatné telefonní lince 800 606 606. V současnosti lze získat dotace 650 Kč na m2 podlahové plochy v případě, že se vám podaří snížit měrnou roční potřebu tepla na vytápění o 20 %. Při vyšší úspoře lze pak dosáhnout i příspěvku vyššího, rada odborníka se tedy v tomto případě vyplatí.

Kolik vás nová okna budou stát? Využijte možnost kalkulace!

Další zajímavou službou, která může zákazníkům výrazně pomoci zorientovat se v cenách výrobků je kalkulačka, s jejíž pomocí si sami mohou spočítat náklady na výměnu oken. Na http://www.oknoplastik.cz/kalkulace/ vyberete typ výrobku, jehož kalkulaci chcete spočítat a pomocí jednoduchých úkonů se snadno dostanete až ke konečnému výsledku. Jednoduše a nezávazně tak získáte přehled o konečné ceně.

Kalkulátor spočte náklady na výměnu oken

Chcete si nejprve spočítat, kolik vás investice do výměny oken bude stát? Pro nezávazný výpočet nákladů využijte jednoduchý kalkulátor!

Služby, které společnost Oknoplastik nabízí, se neomezují pouze na dodání a montáž nových oken. Od divize ISOSTAVBY můžete navíc využít služeb, které zajistí demontáž starých oken a jejich likvidaci. Veškeré starosti ohledně výměny oken lze tedy v klidu přenechat rukám profesionálů a jejich letitým zkušenostem. Bonusem jsou navíc servisní služby, které jsou zákazníkům po třech měsících od instalace poskytnuty zdarma.

Autor: Komerční sdělení