fbpx

Partneři sekce

Phonosolar: Špičková technologie pro solární a větrné elektrárny0

Obnovitelné zdroje energie se začínají stávat velkým tématem a jejich potenciál stále narůstá. Zájem o praktické využití obnovitelných energetických zdrojů dnes mají nejen velké stavební společnosti, ale i drobní stavitelé a investoři.

Solární a větrná energie má i v České republice zajímavý potenciál, který může investorům do solárních a větrných technologií přinést zajímavý efekt. Technologie pro solární a větrné elektrárny jsou v dnešní době dostupné pro každého stavitele a stavební řešení může být velice snadné. Tato skutečnost platí jak pro drobné stavby, tak pro rozsáhlé celky solárních či větrných elektráren.

 „Phonosolar – to je dobrá cena i rychlý servis!“

Se špičkovou technologií pro solární a větrné elektrárny pod značkou Phonosolar se na českém trhu prezentuje významný světový dodavatel solárních panelů – čínská společnost SUMEC Corporation. Prezentaci společnosti můžete najít na webu www.Phonosolar.cz.

Za kvalitní technologií Phonosolar stojí dlouholetý vývoj a investice

Společnost SUMEC Corporation – výrobce technologie Phonosolar – patří mezi nejvýznamnější  výrobce a dodavatele  solárních panelů na světě. SUMEC Corp. je stabilní čínskou společností s více než třicetiletou tradicí. Patří mezi velké leadry na čínském i světovém trhu. Za společností stojí dlouhá řada výzkumů a rozsáhlého vývoje v technologických a výrobních postupech. SUMEC Corp. se navíc zaměřuje na řadu průmyslových odvětví, což pro její evropské a světové partnery znamená minimalizaci všech rizik.

Fotovoltaická elektrárna Blumroda, velikost 3,6 MW
Fotovoltaická elektrárna Blumroda, 3,6 MW

Z důvodů ověření kvality dodávaných technologií byly továrny panelů Phonosolar a výroba křemíku (DAQO) navštíveny a prověřeny předními českými odborníky v solární energetice, mezi které patří např. prof. Benda z ČVUT v Praze. Výrobní technologie splňujÍ ty nejvyšší požadavky na kvalitu zpracování. Vyráběné solární panely jsou držiteli řady certifikátů a splňují veškeré kvalitativní normy – EC, TUV, ISO, VDE, EIC 61215, EIC 61730, TQM a další. Výroba solárních panelů v Číně pod značkou Phonosolar tedy rozhodně může nést označení špičkové technologie a světové kvality.

Phonosolar: Zajímavá cena díky dostupnosti klíčových zdrojů a partnerství.

Významnému postavení společnosti SUMEC Corporation na světovém trhu nahrává také skutečnost, že součástí koncernu je společnost DAQO – 2. největší producent křemíku, nejdůležitější suroviny pro solární energetiku, v Číně. Díky tomu, že společnost vlastní i nejmodernější výrobu křemíku jako klíčové suroviny pro moderní solární technologie, dokáže nabídnout svým klientům za špičkovou kvalitu i ty nejnižší ceny.

Fotovoltaická elektrárna Droyssig, 1,7 MW
Fotovoltaická elektrárna Droyssig, 1,7 MW

Rychlé dodání solární či větrné elektrárny z velkoobchodu Phonosolar v Praze

Světový výrobce a dodavatel technologií pro solární a větrné elektrárny SUMEC Copr. se v České republice specializuje na velkoobchodní prodej kompletů a komponent pro solární a větrné elektrárny – Phonosolar.

Exkluzivním partnerstvím pro střední a východní Evropu se může pochlubit česká společnost s dlouholetou tradicí – Efektim, a.s (založeno 1969), která se dlouhodobě podílí na výzkumu, vývoji, přípravě a realizaci projektů v oblasti obnovitelných zdrojů elektrické energie. Na českém trhu nyní exkluzivně prodává solární a větrné elektrárny Phonosolar. Tým, který si vytvořila, je složen z těch nejzkušenějších expertů a obchodních partnerů.

Fotovoltaická elektrárna Seefeld, 1,7 MW
Fotovoltaická elektrárna Seefeld, 1,7 MW

Pro každého, kdo hledá rychlé řešení a jednoduchou konstrukci je Phonosolar výborným řešením. Velkoobchod značky Phonosolar v Praze totiž zajišťuje značně rychlý servis i dodání kompletů a všech potřebných komponent pro solární i větrné elektrárny. Rychlé dodací lhůty (do 100 kW okamžitě po zaplacení z centrálního skladu v Praze) jej řadí mezi nejlepší evropské dodavatele solárních a větrných technologií. Webovou prezentaci si můžete prohlédnout na stránce www.phonosolar.cz.

Autor: Komerční sdělení