fbpx

Pět důvodů, proč bydlet v Rezidenci Modřanka0

Rozhodujete se, kde se usadíte na celý život? Máme pro vás 5 důvodů, proč si vybrat chystaný developerský projekt na Praze 12 v Modřanech. Rezidence Modřanka je totiž ideální bydlení na celý život a čtvrť Modřany si zamilujete během pár minut.

Vyberte si společně s námi to nejlepší místo pro život. Přinášíme vám pět důvodů, proč by to měla být zrovna Rezidence Modřanka v Modřanech.

1. Příroda

Kdo by ji nemiloval? Přírodu vyhledává téměř každý z nás. Někteří do ní utíkáme alespoň o víkendu, když máme volno. Představte si ale, že přijdete z práce a můžete se jít projít do parku nebo lesa, posedět na pikniku s přáteli nebo jen popíjet víno a kochat se krásným výhledem na město. V okolí Rezidence Modřanka je hned několik možností, kam zajít. Pokud si chcete zasportovat, využijte přilehlou cyklostezku, která vede podél Vltavy až do Vraného nad Vltavou. Modřanská rokle zase nabízí procházky, naučnou stezku, geologické zajímavosti a mnoho dalšího. Zeleně je podél Vltavy také spousta, pokud tedy hledáte jen příjemné místo na četbu knih a relax, naleznete ho na vltavském břehu.

2. Šikovné bydlení

Strategicky rozvržené domy, které obklopují travnaté atrium a dohromady utvářejí podkovu, to je Rezidence Modřanka. Dětská hřiště, předzahrádky, lodžie a terasy jsou jen dalším benefitem. Bytové jednotky budou k dispozici od menších 1+kk, až k rozlehlým apartmánům v nejvyšších patrech s terasami a výhledem do okolí. V Rezidenci Modřanka se najde ideální byt pro každého.

3. Občanská vybavenost

Pokud se vám nechce dojíždět za doktorem, na nákup, do kavárny, knihovny, kina nebo na golf, tak v Modřanech rozhodně nebudete muset. Poblíž Rezidence Modřanka je všechno, co můžete během života potřebovat. Najdete tam školky, školy a také domy dětí a mládeže, kde mohou vaše ratolesti navštěvovat zájmové či sportovní kroužky.

Sportovišť je v okolí také spousta. Pokud hrajete rádi volejbal či dáváte spíš přednost boxu nebo klasickému cvičení ve fitcentru, tak poblíž Modřanky si určitě vyberete. Kino i knihovna jsou v docházkové vzdálenosti od rezidence stejně tak doktoři, restaurace, obchody a MHD. Jediné kam budete muset z Modřan dojíždět, je centrum Prahy, ale díky skvělé dostupnosti tam budete za pár minut.

4. Čtvrť s historií

Věděli jste, že skrze Modřany táhli husité na zbraslavský klášter? Tehdy byly Modřany zcela vypleněny a zdejší kostel byl vypálen. Během 19. století prodělávaly Modřany proměnu z venkovské vsi na pražskou předměstskou oblast. Po vzniku Československé republiky probíhal v Modřanech čilý stavební ruch, protože se sem stěhovaly tisíce lidí a Modřany se tak rozrůstaly. Od 1. ledna 1968 jsou součástí Prahy. Bydlete v místě, kde se psaly dějiny.

5. Pro všechny věkové kategorie

Mladé páry a jednotlivci jistě ocení cyklostezku, restaurace, kino, nákupy a také velmi snadnou dostupnost do centra. Rodiny s dětmi ocení školky, školy, zájmové a sportovní kroužky a také spoustu zeleně. Pro teenagery je v Modřanech kino a skatepark. V důchodovém věku pro vás bude nejdůležitější klid, příroda, obchody a doktoři v docházkové vzdálenosti. Rezidence Modřanka je totiž bydlení na celý život.

Autor: Komerční sdělení