fbpx

Partneři sekce

Partner Nazeleno.cz: Novatrix – tepelná technika a poradenství0

Tepelná čerpadla, solární systémy, fotovoltaické systémy. Uvažujete o některé z těchto technologií? Nejlépe vám poradí společnost, která se orientuje ve všech těchto otázkách. Právě to vám nabízí firma Novatrix, do jejího poradenskou činností.

Logo Novatrix Společnost Novatrix s.r.o. se na českém trhu etablovala v roce 2007 a již od počátku se zaměřovala na oblast obnovitelných zdrojů energie, energetické audity na návrhy energetických systémů. Přestože se jedná o poměrně mladou firmu, její zakladatelé se v oboru pohybovali již řadu let jako konzultanti a pomáhali prosazovat úsporná energetická řešení u svých obchodních partnerů. Ze svého působení přinesli do společnosti kromě svých zkušeností i názor, že ekologické řešení zdrojů energie by nemělo zůstat doménou „zelených“ nadšenců, ale mělo by se každému investorovi především vyplatit.

„Staňte se výrobcem a dodavatelem elektrické energie – s Novatrix je to velmi jednoduché“

Hlavní činností společnosti Novatrix je poradenství a dodávka technologií a jejich instalace. V oblasti poradenství se jedná především o energetické audity, štítkování budov (Průkaz energetické náročnosti budov), finanční analýzy, návrhy energetických systému a všeobecné poradenství v oblasti dodávky technologií, tepelných čerpadel, solárních systémů, fotovoltaických systémů a rekuperace tepla.

Poradenství neznamená dodávku

Společnost nepodmiňuje poradenskou činnost, jak řešit dodávku energií (teplo, elektřina, ohřev TUV) s vlastní dodávkou technologií a jejich instalací. Pokud zákazníkovi z nějakého důvodu nabídka firmy nevyhovuje, může si samozřejmě zvolit jiného dodavatele technologie a její instalace.

Poradenství

Levná energie – tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla se v posledních letech zařadila mezi investičně přijatelné zdroje tepla. Jejich velkou výhodou je fakt, že vyprodukují mnohem více energie, než samy spotřebují. Společnost dodává a montuje tepelná čerpadla systémů vzduch–voda, země–voda a voda-voda a také bazénová tepelná čerpadla systému vzduch-voda. Co se týká investičních nákladů a pracnosti instalace, vychází nejvýhodněji tepelná čerpadla vzduch-voda, jejichž nejnovější modely umožňují provoz až do minus 20 stupňů.

Tepelná čerpadla

Teplá voda pro dům i bazén

Ohřev teplé vody pro spotřebu nebo bazén můžete nechat na nejlevnějším tepelném zdroji, kterým je solární (sluneční) energie. Solární systémy v dnešní době umožňují dodávku teplé vody i v zimním období a to, kromě dodávky technologie a její montáže, prakticky zadarmo. Firma Novatrix poskytuje poradenství a dodávku solárních systémů pro rodinné domy, u kterých jsou tyto systémy nejrozšířenějším alternativním zdrojem teplé vody, a také pro bazény. Jak ale společnost sama upozorňuje, solární systém použitý pouze pro ohřev vody v bazénu je značně ekonomicky nevýhodný. 

Ohřev vody

Výrobcem elektřiny snadno a rychle

Pokud se chcete stát nezávislými na neustále se zvyšujících cenách elektrické energie, má pro vás společnost Novatrix jednoduchou radu – vyrábějte si elektřinu sami. Je to velmi jednoduché – instalace fotovoltaického systému vám totiž umožní vyrábět elektrickou energii nejen pro vlastní použití. Můžete ji i prodávat. Firma dodává tři typy „elektráren“ – malé fotovoltaické systémy na střechu, systémy střední velikosti i velké solární elektrárny. Záleží tedy jen na zákazníkovi a jeho potřebách.

Fotovoltaika

 

Údaje o společnosti:

Novatrix s.r.o.
Starodubečská 526/16a
107 00 Praha – Dubeč
Telefon/Fax: 246 082 310 (recepce)/ 246 082 309
E-Mail: info@novatrix.cz
Web: www.novatrix.cz

Autor: Komerční sdělení