fbpx

Ovlivní vchodové dveře do domu jeho vzhled?0

To první, co při příchodu k vašemu domu kdokoli uvidí, jsou vchodové dveře rodinného do domu. Proto byste si na jejich vzhledu měli dát záležet a nespokojit se jen tak s nějakými. Vnímat je navíc nebudou jen sousedi a návštěvy. Ale především vy. A to každý den. Ať už půjdete ráno do práce, nebo o víkendu na procházku a do obchodu. Spokojeni s nimi musíte být především vy.

Vzhled a funkce vchodových dveří do rodinného domu

Říká se, že vzhled je až na prvním místě. A u dveří se jím řídí většina lidí, což není špatně. Ale až v okamžiku, kdy ví, že odvedou svou práci tak, jak mají. Třeba kvalitní vchodové dveře do domu by měly ochránit vaši domácnost před zloději a dalšími nezvanými návštěvníky.

Základem takových dveří je pořádná rámová konstrukce vyztužená kalenou ocelí. Jedná se o velmi důležité prvky, kterých si sice na pohled nevšimnete, ale hrají důležitou roli v bezpečnosti. Takové vchodové bezpečnostní dveře do domu totiž dokáží odolat manuálnímu poškození nebo vysazení, které patří mezi oblíbené techniky zlodějů.

Standardním vybavením dnešních vchodových dveří do rodinných domů jsou už také protihluková ochrana nebo tepelně-izolační vlastnosti. Vše je důmyslně skryto uvnitř dveří, a tak vás vůbec nemusí trápit, že byste na dveřích měli nevzhledné polstrování proti hluku a podobné vymoženosti minulého tisíciletí.

Dnes už si v klidu můžete pořídit jak prosklené vchodové dveře do domu, tak třeba bílé vchodové dveře do domu nebo vchodové dveře do domu zlatý dub.

Když spolu všechno ladí a snadno se udržuje

Sousedi sice mají krásné dveře, ale dostat z nich jakékoliv smítko nebo šmouhu je boj na 2 hodiny? Tomuhle určitě chcete předejít. Pří výběru vchodových dveří do domu si proto dejte pozor na materiál, kterým je samotné dveřní křídlo pokryto.

Skvělá je například PVC folie, která má dlouhodobou trvanlivost. Hravě si poradí s přímým světlem nebo výkyvy počasí a odolá i zubu času. Snadno se přitom udržuje a k očištění postačí obyčejné prostředky, které máte doma.

Nestane se vám tak, že byste si vybrali svou oblíbenou barvu, která perfektně doplní exteriér vašeho domu, ale po pár letech zajde a změní svůj odstín. Barva na PVC folii totiž zůstane i po několika letech naprosto stejná.

Na výběr tak máte ze spousty klasických barev, jako jsou třeba odstíny dřeva, nebo těch modernějších, jako je například tmavý antracit. A je jedno, zda potřebujete vchodové dveře do domu 80 cm nebo 90 cm.

Zeptejte se odborníků

Tápete a nemůžete si vybrat? Nebojte se obrátit na odborníky, kteří už viděli tisíce montáží, a tak vám rádi řeknou, jaké dveře zvolit právě pro váš dům. Zaměstnanci české společnosti HT dveře vám pomůžou vybrat typ i dekor vchodových bezpečnostních dveří do domu a zároveň se postarají o montáž. Včetně následného úklidu. Zavolejte jim, nebo je navštivte na jedné z poboček, které najdete po celé České republice.

Autor: Komerční sdělení