fbpx

Partneři sekce

Online „Test Efektivity Plus“: Rychlý a jednoduchý výpočet efektivity topného zařízení0

Pomocí online testu ,,Efektivity Plus“ umožní společnost Viessmann všem spotřebitelům a odborným řemeslníkům, aby rychle a bez většího úsilí zjistili, jak je topení efektivní. Současně získaji konkrétní návrh na modernizaci a zjistí, kolik peněz tak mohou ušetřit. ZJISTĚTE SI, JAK EFEKTIVNÍ JE VAŠE VYTÁPĚNÍ!

Jak na to? Po zadání údajů roční spotřeby plynu (oleje) a obytné plochy do programu, nejprve zjistíte aktuální energetický ukazatel.

„Zjistěte si, zda je váš vytápěcí systém efektivní a zda nemůžete ušetřit!“

Na stupnici od zelené po červenou (podobně jako u domácích přístrojů) se zobrazí, jak efektivně Vaše topení pracuje. Zadáním údajů o bydlišti a několika dalších parametrů zařízení, program určí návrh na modernizaci. Objeví se jednoduše strukturované srovnání starého a nového zařízení. Zde uvidíte, černé na bílém, kolik energie, peněz a CO2 můžete po realizované modernizaci ušetřit – a to na libovolné období, vše zobrazeno přehledně v grafu včetně času a nákladů. Výsledek lze vytisknout kliknutím myši. Navíc máte k dispozici  možnost vyžádat si odborné poradenství online.

Ukázka výpočtu úspory energie
Ukázka výpočtu úspory energie

Test Efektivity Plus zároveň umožňuje srovnání nákladů na vytápění mezi energetickými nosiči jako jsou topný olej, zemní plyn, dřevo (peletky) a teplo z přírody.

Vyzkoušejte si také!

Online test Efektivity Plus najdete na startovní stránce Viessmann a na adrese www.efektivitaplus.cz.

 

 

Autor: Komerční sdělení