fbpx

Od dlažby až po umyvadlo. Možnost komplexního sladění keramiky v koupelně přichází do Česka0

Koupelnový nábytek nebo umyvadlo ve stejném materiálu, jako je dlažba a obklady v koupelně či ve sprchovém koutě? Takto propracovanou koupelnu v jednotném designu už nově mohou mít i Češi ve svých bytech a domech. Navíc jim s touto volbou pro ně odpadá i starost s hledáním řemeslníků, vybrat si totiž mohou přímo hotové produkty.

koupelna

Nový způsob provedení koupelen dorazil i do Česka, tuzemští zájemci si tak nově mohou sladit všechny doplňky a prvky v místnosti s dlažbou a obklady. Řešení je vhodné do jakéhokoliv prostoru. Ocení ho jak fanoušci designu, tak prakticky smýšlející, povrchy jsou totiž snadno čistitelné.

Výrobcem tohoto komplexního zpracování koupelen je italská firma Mirage, na českém trhu tuto společnost zastupuje M.B.KERAMIKA. „Zákazník si může vybrat z imitace mramoru, kamene a betonu. Jen imitace mramoru je k dostání ve více než deseti odstínech. V nabídce je pět kolekcí koupelnového vybavení s umyvadly a skřínkami v různých rozměrech. Takto vybavená koupelna je opravdu originální,“ popisuje jednatel firmy M.B.KERAMIKA Martin Bezděk. V designu mramoru nábytek vynikne nejvíce, takže je sladění vhodné právě pro milovníky této imitace.

Reklama

Kromě originality vyniká toto řešení precizním provedením. Koupelnový nábytek ve zvoleném designu totiž přijde přímo z výroby, takže je ihned připraven k instalaci. „Každý si může vybrat nejen požadovaný rozměr koupelnového nábytku, ale také třeba to, kde přesně chce mít v umyvadle umístěnou baterii či odtok ve sprchovém koutě,“ přibližuje Alessandro Bianchi ze společnosti Mirage. Záleží jen na zákazníkovi, jestli chce mít výřez vlevo, vpravo či ve středu materiálu, jakékoliv řešení je možné.

Katalog Mirage Home, který autoři představili na posledním veletrhu CERSAIE v italské Boloni, nabízí v tomto směru nespočet dalších možností řešení. Díky tomu může zákazník například s velkoformátovou dlažbou a obklady perfektně sladit obložení vany či sprchového koutu a k dispozici je i elegantní řešení pro sprchové vaničky a odtoky. Ve stejném designu jsou pak dostupné i další doplňky, jako je například koupelnové umyvadlo, umyvadlové skřínky a koupelnové skřínky.

Pokud se tímto způsobem celá koupelna designově sjednotí, výsledek bude působit luxusním a elegantním dojmem. Propojení designu koupelny s dalším koupelnovým vybavením může být tak dalším způsobem, jak své bydlení dotáhnout k dokonalosti. „Nabídka je opravdu široká a řešení velmi jednoduché. Zákazník si vybere velkoformátovou dlažbu a obklady a z katalogu Mirage Home si v tomto designu zvolí vhodné umyvadlo, skřínku a další prvky koupelny,“ popisuje jednatel firmy M.B.KERAMIKA Martin Bezděk.

Autor: Redakce Nazeleno.cz