fbpx

Objevte polskou značku dekorativní kosmetiky Bell0

Kosmetická značka Bell vznikla v Polsku a již více než 35 let je lídrem na trhu krásy. V roce 2014 se kosmetická značka umístila na 1. místě v žebříčku polských výrobců dekorativní kosmetiky.

Produkce, kterou vyrábí Bell se odlišuje celou řadou výhod, jako jsou nejvyšší kvalita, demokratické ceny a prostě nejširší sortiment lesků na rty a rtěnek, korektorů pod oči, tónovacích fluidů a mnoha dalších druhů prostředků určených k vytvoření perfektního make-upu. I když na český kosmetický trh kosmetická značka vstoupila nedávno, už si stihla získat oblíbenost svou kvalitou za příjemné ceny.

Značka Bell každoročně zavádí do výroby a na trh nově vyvinuté výrobky, díky čemuž se sortiment značky neustále rozšiřuje, její popularita a počet zákazníků velmi rychle roste. Kosmetická značka má své vlastní moderně vybavené laboratoře, kde je celý proces výroby přísně kontrolován od příjmu surovin, přes vlastní proces výroby až po balení a expedici. Velkou výhodou je, že je kosmetika značky Bell hypoalergenní a proto je vhodná pro citlivou pleť.

Všechny výše uvedené výhody této obchodní značky dělají ji konkurenceschopnou nejen na polském trhu, ale i mezi známými evropskými a americkými výrobci.

Jaké produkty nabízí kosmetická značka Bell?

  • Pro rty. Kosmetická značka nabízí lesky, rtěnky s matným a lesklým finišem, krémové tužky na rty. Produkty mají praktické balení a krásně voní. Rtěnky jsou příjemné na rtech, otěruodolné a zanechávají krásný finiš. Z široké škály barev si každý vybere podle svého přání a vkusu. Rtěnky a lesky Bell podtrhnou krásu vašeho úsměvu.
  • Pro oči. Značka nabízí široký výběr voděodolných očních stínů s perleťovým nebo matným efektem, báze pod oční stíny, řasenky pro prodloužení, objem a natočení řas, intenzivní oční linky s aplikátorem a v peru, pomády, tužky a modelovací sady pro styling obočí, tekuté korektory proti tmavým kruhům a nedokonalostem pleti.
  • Pro nehty. Kosmetická značka nabízí kvalitní laky na nehty v nádherných barvách s dlouhou výdrží a gelovým leskem. Laky potěší bohatou texturou, skvělou pigmentací a trvanlivostí. V nabídce značky jsou také svrchní laky proti žloutnutí nehtů, laky pro francouzkou manikúru a rychleschnoucí gelové vrchní laky.
  • Pro tvář. Pokud chcete vytvořit denní nebo večerní make-up, můžete si vybrat z široké nabídky produktů kosmetické značky Bell: bronzery, rozjasňovače, kompaktní a sypké pudry, konturovací tyčinky, tvářenky, báze pod make-up a make-upy.

Autor: Komerční sdělení