fbpx

Nový designový radiátor Zehnder0

Novinka na trhu od švýcarského výrobce designových radiátorů a systémů řízeného větrání s rekuperací může být skutečnou ozdobou každé koupelny. Zehnder Kazeane může být dobrou volbou pro fanoušky designu i praktických (nejen) koupelnových řešení.

Designový skvost, oceněný prestižní cenou Red Dot Award 2018, navrhla dvojice návrhářů King & Miranda. Italské designérské studio má s navrhováním pro Zehnder bohatou praxi – ploché šikmé trubky radiátoru Zehnder Kazeane však představují mezi topnými tělesy absolutní originál. Oba tvůrci novému radiátoru mimořádně věří: „Myslíme si, že Zehnder Kazeane přichází na trh ve správnou dobu – má unikátní vzhled, prvotřídní funkčnost a přichází na trh ve správnou dobu, navíc za přijatelnou cenu.“

Reklama

Zehnder Kazeane již na první pohled zaujme originálním řešením: trubkami, které se jako ocelová stuha „vinou“ kolem zaoblených svislých trubek s obdélníkovým průřezem. Toto řešení je optimální nejen pro šíření tepla, ale poskytuje i velkorysý prostor pro pověšení mokrých ručníků, doslova pro celou rodinu.

Autor: Michal Doležel

Pro Nazeleno.cz píše články hlavně s tematikou energetiky, obnovitelných energií, chytrých domácností a dalších nejrůznějších zajímavostí.