fbpx

Nepalte v zimě peníze v kamnech, ale zateplete dům a ušetřete za topení. Získejte 20% slevu!0

Mnoho majitelů objektů trápí vysoké náklady za vytápění a stále se měnící ceny energií. Právě jim vychází vstříc společnost IP POLNÁ. Značné úspory lze dosáhnout zateplením fasády a výměnou oken. Tudy uniká asi 20% tepla. Jenomže taková investice je velmi náročná. Na peníze i na čas. Ale co s tím, když se nám obojí nedostává? Zateplit bychom měli tam, kde je to levné a zároveň velmi efektivní. Jaké úsporné opatření je nejlevnější a přitom s velkým efektem? Pomůže nám následující tabulka porovnání zateplení stropu se zateplením stěn a oken.

výměna oken foukaná izolace stropu MAGMARELAX® zateplení stěn či fasády
návratnost investice 20 a více let 4 – 5 let 30 a více let
doba realizace 2 – 5 dní 3 – 5 hodin několik týdnů
další nezbytné úkony zednické práce, úklid, malování několik malých otvorů lešení, nová fasáda, dokončovací práce a úklid

Proč chtít zateplení stropu?

Protože nabízíme zateplení na splátky, úvěr splácíte z úspor na topení. Práce jsou hotové do 3 hodin, bez hluku a nepořádku. Jsme česká firma s historií od roku 1995 a pobočkou na Slovensku. Protože zaměstnáváme více než 80 odborníků, energetiků a projektantů. Máme od roku 2003 zavedený systém řízení jakosti ISO 9001:2000. Protože jsme zateplili více než 12 000 objektů. Pro své klienty zajišťujeme dotace z různých programů.

Reklama

Nabízíme zateplení půdy izolací MAGMARELAX®

Jedná se o izolaci podlahy půdy do dutiny mezi trámy, nebo do prostoru pod rovnou případně pultovou střechou. MAGMARELAX® je minerální izolace, která se v podobě vaty fouká do dutiny nebo na volnou plochu podlahy. Pokud na půdě není dutina a není vhodné foukat na podlahu, vytvoříme novou podlahu s dutinou (stropní systém MAGMARELAX®).

Pracovníci IP Polná ukazují zákazníkovi konečnou výšku izolace MAGMARELAX

MAGMARELAX® je certifikovaný materiál nejvyšší kvality. Při foukání mezi trámy podlahy není potřeba půdu vyklízet a izolování trvá 3-5 hodin. Při realizaci nevzniká nepořádek ani odpad z ořezů, jako v případě deskových izolací.

Chcete zateplit na splátky?

Ihned izolujete a nezatížíte rodinný rozpočet dalšími náklady, splácíte totiž z úspor. Jedná se o bankovní produkt, za vyřízení neplatíte a postačí 2 doklady. Zdarma provedeme prohlídku konstrukce domu a vysvětlíme vám splátky.

Pro přesnou nabídku je potřeba odborné prohlídky objektu naším odborníkem. Získejte kalkulaci zdarma a další rady jak odstranit plísně nebo jiné problémy v domě. Srozumitelně vám vysvětlíme izolaci na splátky a všechny detaily.

Využijte akci a získejte slevu 20% na špičkovou izolaci MAGMARELAX®!

Pošlete nám nezávaznou poptávku nebo dotaz na www.magmarelax.cz.

Autor: Redakce Nazeleno.cz