fbpx

Není nad bezpečný domov…0

Ochrana vašeho majetku by měla být stejně samozřejmá, jako jeho užívání. Majetkové pojištění by proto mělo být standardem.

Majetkové pojištění Bezpečný domov od ERGO pojišťovny se v Česku umístilo na předních příčkách v hodnocení nezávislých finančních portálů a jeho obliba mezi klienty stále roste.

Produkt Bezpečný domov jen stěží najde na domácím trhu konkurenci, a to hlavně díky své jednoduchosti, srozumitelnosti a rozsahu. „Jeho největší výhodou je opravdu jednoduchost. Nemusíte oceňovat svůj majetek, což je vždy velmi složité, ale stačí, abyste znali pouze metry čtvereční obytné plochy svého domu, bytu či domácnosti,“ přibližuje Jana Jenšová, členka představenstva společnosti. „Pojistnou částku navrhneme my a klient je tak vždy ochráněn proti podpojištění. I když má svou smlouvu třeba deset let a za tu dobu si nakoupil novou drahou elektroniku či jiné vybavení, nekrátíme mu plnění, protože by neměl dostatečný limit na všechny své věci.“

A další výhody? Třeba fakt, že pojistné není závislé na regionu – cena je stejná pro malé obce i velkoměsta. Pro pojistnou částku do 15 milionů korun je vyžadován jen základní stupeň zabezpečení. A v ceně pojištění jsou automaticky zahrnuty i vedlejší budovy, garážová stání či pergoly do velikosti 50 m2.

„Obecně se na konkurenčním trhu majetkového pojištění cenově pohybujeme v elitní pětce. Avšak často nabízíme vyšší limit plnění a jednotlivá dílčí krytí neomezujeme malým limitem, ale jsou stále na plnou pojistnou částku,“ podotýká Jana Jenšová. „Dále máme automaticky v ceně i pojištění občanské odpovědnosti za škody s celosvětovou platností a limitem 3.000.000 Kč.“

ERGO pojišťovna láká i na unikátní krytí v ceně a další výhody zdarma, které lze v rámci Bezpečného domova snadno získat. Například pojištění nemovitosti ve stavbě na jeden celý rok zdarma, či pojištění domácnosti studentů po celé Evropě (kolej, privát). Zdarma je i nonstop asistenční služba a varování před nepřízní počasí pomocí SMS nebo emailu.

Pojištění se navíc dá lehce zřídit z pohodlí vašeho domova.  ERGO se totiž řídí mottem „Pojistit znamená porozumět“ a proto je možné si pojištění sjednat online za pár minut s platností již od následujícího dne.

ERGO pojišťovna funguje na českém trhu již od roku 1994. Je dceřinou společností ERGO Austria International AG, která patří k mezinárodní pojistné skupině ERGO. Česká společnost ERGO spravuje portfolio přibližně 120 tisíc klientů se zaměřením na privátní a firemní klienty. V nabídce má hlavně životní a úrazové pojištění, pojištění majetkucestovní pojištění.

Autor: Komerční sdělení