fbpx

Nečekejte, až naspoříte, rekonstruujte ihned!0

Rekonstrukce a modernizace domu nebo bytu patří k rozumným, ale většinou nemalým investicím. Jak ji financovat?

Prostředky, které na rekonstrukci domu vynaložíte, se vám neztratí, ale naopak prodlouží životnost vašeho bydlení a často pomocí nich také můžete snížit vaše náklady na energie, takže z dlouhodobého hlediska jednoznačně ušetříte.Kde ale získat úvěr na bydlení?

Úvěr na bydlení vám umožní financovat rekonstrukci

Velice výhodnou formou financování potřeb, které souvisí s bydlením, je úvěr ze stavebního spoření. Co když ale spoříte kratší dobu než dva roky nebo nesplňujete některý z dalších požadavků? V takové situaci vám pomůže Rychloúvěr na bydlení od Modré pyramidy. Jedná se o překlenovací úvěr, který vám umožní získat peníze za výhodných podmínek, i pokud dosud nemáte nárok na přidělený úvěr ze stavebního spoření.

Reklama

Poté, co splníte potřebné požadavky, se váš Rychloúvěr přesune do fáze přiděleného úvěru ze stavebního spoření. Úvěr na bydlení od Modré pyramidy vám tedy umožní jednoduše získat prostředky na rekonstrukci. K největším výhodám tohoto způsobu financování patří:

  • Rychle si můžete půjčit až 700 000 korun bez toho, že byste měli ručitele nebo dali do zástavy vaši nemovitost,
  • splácení si můžete nastavit až na 15 let,
  • kdykoliv můžete mimořádně zaplatit větší vklad bez poplatku,
  • pokud váš Rychloúvěr přejde do fáze přiděleného úvěru ze stavebního spoření, budete moci zdarma provést předčasné splacení celého úvěru,
  • úroky si můžete uplatnit jako daňově odečitatelnou položku.

Peníze můžete použít téměř na vše, co souvisí s  bydlením, tedy i na pořízení vybavení, pokud je financováno jako součást rekonstrukce. Nové podlahy, fasády, zateplení, vybavení, dlažba nebo i bazén – to vše si můžete rychle pořídit díky Rychloúvěru od Modré pyramidy, aniž byste museli ihned splňovat podmínky pro získání přiděleného úvěru ze stavebního spoření.

Foto: 123rf.com

Autor: Redakce Nazeleno.cz