fbpx

Nebankovní půjčka od Tetičky je rychlá a online0

Nebankovní půjčka může být řešením pro lidi, kteří z nějakého důvodu nedosáhnou na půjčku v bance, nebo potřebují jenom několik tisíc korun. Mívá mírnější proces schvalování a peníze je možné získat do 10 minut od schválení žádosti. Tu lze odeslat online, aniž byste museli chodit na pobočku a ztrácet drahocenný čas. Výhodou nebankovní půjčky je zejména rychlost, v žádné bance nezískáte peníze na účet ihned, ale obvykle za několik dní.

Nebankovní půjčka dle trvání

Ať už potřebujete stovky tisíc na několik let, nebo jen nějaké peníze kvůli opožděné výplatě, nabízí pomoc nebankovní společnosti. Na českém trhu řada z nich poskytuje krátkodobé půjčky se splatností do 30 dnů, které řeší aktuální nedostatek peněz k pokrytí nutných výdajů. Střednědobé až na 1 rok umožní koupit vybavení domácnosti nebo spotřebiče a rychle se závazku zbavit. Dlouhodobé pak mívají splatnost do 8 let a lze si půjčit i stovky tisíc korun na cokoliv, třeba na rekonstrukci nebo auto.

Jaké výhody má nebankovní půjčka?

Na poli spotřebitelských úvěrů jsou nebankovní společnosti přímým konkurentem bankovních domů, které se dodnes drží starých pravidel. Úvěry vyhodnocují až zbytečně přísně, zdlouhavě, vyžadují doložení různých dokumentů. Nebankovním společnostem však stačí pouze to nejnutnější a mnohé si obstarají samy. Klientovi pak mohou během chvíle vyhodnotit žádost a peníze poskytnout do 10 minut převodem na účet. Například Teticka.cz je k dispozici i během víkendu a v noci, díky čemuž patří její proces zpracování mezi nejrychlejší na českém trhu.

Nebankovní půjčka ihned na účet

Nebankovní půjčka ihned na účet umožňuje získat finance během krátké chvíle. Jakmile vyplníte formulář a odešlete jej ke schválení, trvá vyhodnocení jen pár minut. Pokud je vše v pořádku, pošle vám Teticka peníze obratem na účet – podporuje-li vaše banka okamžité platby, lze je během několika vteřin využívat. Ať už chcete zaplatit online nebo je vybrat z bankomatu. Půjčka s vyplacením ihned na účet vám ušetří spoustu starostí i času.

Autor: Komerční sdělení