fbpx

Navrhněte si střechu snů s novou aplikací společnosti Ruukki0

Ruukki představuje nový návrhový nástroj, který pomůže zákazníkům lépe vybrat střešní krytinu. S tímhle pomocníkem můžete při stavění zcela zapomenout na starosti, které běžně s výběrem a instalací pokrývky střechy souvisí.

Donedávna dominovaly na trhu střešních krytin betonové a keramické tašky. V poslední době se do popředí kvůli svým vlastnostem stále více prosazují lehké ocelové střešní krytiny s lakoplastovou úpravou, které nahrazují azbestové a bitumenové krytiny. A tento typ střechy má hned několik výhod: malá hmotnost a tedy ušetřené náklady za masivní krovy, snadná montáž a také kvalitní povrchové úpravy, které těmto krytinám dávají záruku až padesát let. V segmentu ocelových (plechových) krytin je jednou z předních evropských společností Ruukki, dříve známá pod značkou Rannila. Hlavním krédem tohoto finského výrobce střešních systémů je poskytnout zákazníkovi kvalitní produkty a služby, které pomohou při stavbě či rekonstrukci rodinného domu zcela zapomenout na starosti běžně související právě s výběrem a instalací nové střešní krytiny.

Aplikace dává realistický obraz toho, jak vypadají jednotlivé krytiny na různých domech

Proto Ruukki na svých internetových stránkách www.ruukkistrechy.cz představila nový nástroj „Navrhněte si střechu snů“. Tato aplikace umožňuje potenciálním zájemcům o střešní krytiny zjistit, jaké je portfolio střešních produktů této společnosti, a jednoduchou formou si prohlédnout konkrétní střešní krytiny v různých barvách na odlišných typech rodinných domů. Zákazník tak získá jasnou představu, jaké typy pokrývky střechy a doplňků budou na jeho domě vypadat nejlépe.

„Nástroj Navrhněte si střechu snů slouží jako vizuální pomůcka a poskytuje poměrně realistický obraz toho, jak vypadají profily Ruukki na různých typech rodinných domů. Rozdíly jsou samozřejmě nejen v barvách, ale také ve tvarech. Nástroj tak značně usnadňuje rozhodnutí o koupi výrobku,“ říká Mika Autio, Marketing Development Manager oddělení střešních krytin v Ruukki.

Vyberete si i barvu okapu

Potenciální zákazník si může vybrat typ domu a střechy z nabízených možností ve vizualizačním nástroji. Dále barvu doplňků, požadovaný typ krytiny, její barvu, stejně jako barvu okapového systému. K dispozici je celá škála modelů a barevných odstínů z portfolia společnosti Ruukki. Pro celkové dokreslení návrhu můžete volit také barvu vnějších stěn domu.

Aplikace představuje střechy na opravdových domech

Vizualizér je vytvořen na skutečných fotografiích rodinných domů. Je tak užitečnou inspirací jak pro zájemce o rekonstrukci svého domu, tak také pro stavitele domů zcela nových. Najít tu správnou kombinaci pro váš dům je tak mnohem snazší, než prohlížet tradiční katalogy a škály barevných odstínů, které jsou v nabídce. Díky této aplikaci si také mnohem snáze zjistíte doplňující informace o vámi preferované střešní krytině, jako jsou např. záruky.

Nástroj „Navrhněte si střechu snů“ bude v budoucnu doplněn o další funkce, které umožní sdílet vytvořené návrhy na sociálních sítích, tisknout tyto návrhy a ukládat je pro další cenovou nabídku.

Vyzkoušet si tento nástroj můžete na www.ruukkistrechy.cz/Navrhnete-si-strechu-snu

V současné době můžete také využít výrazného snížení ceníkových cen vybraných střešních krytin a získat tak deset let záruky zdarma. Jedná se vlastně o “záměnu” povrchových úprav, kdy např. za cenu střešní krytiny Monterrey Plus s povrchovou úpravou Purex a zárukou 40 let získáte model Monterrey Premium s povrchovou úpravou Pural Matt a zárukou 50 let. Více informací na www.ruukkistrechy.cz

Autor: Komerční sdělení